Joanna Staytonová (Goldie Hawn) sa síce na nedostatok peňazí sťažovať nemôže, ale ani keby ich mala miliónkrát viac, mladému Deanovi (Kurt Russell) by aj tak za odvedenú prácu nezaplatila. Lenže božie mlyny melú spravodlivo a niekedy aj pekelne rýchlo. A tak na výlete na luxusnej jachte spolu s manželom Joanna spadne cez palubu a stratí pamäť. Jej manžel reaguje patrične egoisticky a svoju milovanú ženu v hodine opúšťa. To však už je príležitosť pre Deana, ktorý Joannu presvedčí, že jej skutočný manžel je práve on. Ostáva už iba jediné: Dúfať, že sa Joanne pamäť nikdy nevráti... (RTVS)

Detektiv-2

Opravdu vydařená komedie s výtečným obsazením v hlavních rolí. Vřele tento film doporučuji, protože vás nenudí a má pohodový děj plný vtipných hlášek. Mě film naprosto upoutal a nemohl jsem jinak než dát plný počet. Moje srdcovka Goldie Hawn roli Joanny ztvárnila na výbornou. ()

Luccy007

75% Tak už chápu, proč G.Hawn ze sebe teď dělá botoxovou královnu, jestli si doma pouští tento film (nevypadala snad nikdy v žádném lépe). Je to příjemná romantická komedie o dvou tvářích jedné ženy - ta druhá se ukázala až po ztátě její paměti...A jak už to tak bývá, aby toho náhodou chlap nevyužil:-).... ()

calculus

Přeslazené, přecpané sentimentem. A jako bonus místní intelektuálové se svým "osobitým" humorem, hranolky v nose a zevnějškem umaštěným od koly. ()

Muff

Bylo to prvoplánovité až hanba, ale přestože ke konci scénárista trochu moc sladil, jako celek je film vtipný a příjemně oddychový. ()

Mikecat

Perfektný námet so stratou pameti slúžiaci k prevychovaniu rozmaznanej namyslenej paničky na poriadnu ženu. Oni to v sebe majú všetky, len im treba dať príležitosť :) a dokážu z nich byť aj normálne baby, rozptávka pyšná princezná nikdy neumiera. Kto niekedy tvrdo makal a pocítil poníženie od nejakého zbohatlíka, ktorý sa správa akoby mu všetko patrilo, toto si vychutná. ()

blondboss

Toto je typ romantiky, akú mám proste rád. Aj napriek americkému klišé, aj napriek už trošku zastaralému režírovaniu onej doby a aj napriek niektorým hluchým miestam. Podstatné však je, že ma to bavilo a že si pri tom človek dostatočne oddýchne a výrazne sa mu zlepší nálada. Navyše chémia medzi Goldie a Kurtom fungovala. 70 % ()

FrankieSS

Nejlepší romantická komedie. Je od reziséra který natocil i Pretty Woman, a já musím rict ze tenhle dnímek je 100x lepsí nez nastavovaná kase v podobě nechutné komedie v cele s uzasným tandemem Gere-Robertsová, tenhle film má lepsí herce, lepsí nápad, originální scénář, vtiponost nezná mezí, postavy jsou uzasné. Proste nemám co vytknout, skvelá zálezitost a film, který doslavo miluju :)) ()

EvilEvE

krasný a poučný film o tom, že peníze nejsou vůbec duležité..krásna, nafoukaná ( bůh ví co ještě) panička se zamiluje so špinavého a chudého muže..opravdu štěstí jako v pohádce o popelce akorát je to naopak..musíte to vidět.. ()

david666

Příjemná komedie s vtipnou zápletkou a ústřední dvojicí, která se k sobě hodí a "hraje jí to". Škoda, že konec už tíhne moc do romantiky. Taky dětské obsazení je tady pro mě celkem nesympatické. ()

M0rSalis

Velice povedená romantické komedie, jak Goldie Hawn, tak Kurt Russel zahráli své postavy na jedničku. Příběh by se dal taky označit za povedený, ikdyž ke konci už je znát typické klišé romantických filmů ... ()

paniColombova

Velice velice povedená komedie a milý příběh. Tahle dvojice se k sobě perfektně hodí. Mám ráda víc komedie zhruba před rokem 1995 než ty novější. I když jsou sebe povedenější, ty starší filmy jsou pro mě kouzelnější už dobou, způsobem života, stylem oblékání nebo staromódním střihem vlasů, to vše mě fascinuje..... Dnešní doba a filmy v ní točené (komedie) je už moc moderní a takové filmy, i když se mi líbí, jsou prostě chladné, studené. Tyhle starší filmy jsou teplé, pohladí. Možná se nevyjadřuji moc odborně, ale vim co cítim. ()

p.a.douch

Pro mě nejlepší film Garry Marshalla. Je vidět, že chemie mezi Goldie Hawnovou a Kurtem Russellem perfektně fungovala - patrně jim to vydrželo dodnes. Doopravdy se vždy při shlédnutí této komedie velmi bavím. Dávám 90 %. ()

tomino28

Komedie ze staré školy, jak lze ostatně poznat už podle data uvedení v roce '87. I po více než čtvrtstoletí ale obstojí i dnes mezi mladší konkurencí, a už jen za to si zaslouží uznání. ()

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami

12.12.2009

Tohle bolí. Ne že bych si nedovedl představit remake Honby za diamantem, ale chtělo by to schopného režiséra a hlavní představitele, kteří alespoň vzdáleně napodobí chemii, jiskřící v té době mezi… (viac)