Zoufalý Jaime má papírování až nad hlavu. Mika si dělá starosti o manžela. Félix řekne Rafovi, ať zmizí. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Bez debat nejlepší díl série. Brutální nálož napětí od první do poslední minuty! Takhle by měly vypadat všechny díly. To by člověk nevěřil, jak může být boj s mexickou byrokracií zábavný. Celý díl se vlastně točí kolem událostí, které následovaly po únosu. Nechybí troška toho papírování, těžké Felixovo rozhodnutí, kterým si upevnil pozici na výsluní a především věc v celé mexické sérii nevídaná - poslední neuplatitelný Mexičan. Oceňuji i velmi překvapivé rozuzlení. Seriálový orgasmus. ()

KoRner

Tá najlepšia a najnapínavejšia časť celých Narcos vôbec. Mal som chuť hodiť niečo po telke, keď Jaime a spol to schytávali do chrbta z vlastných radov. A záver? Slzy v očiach... ()

mira007

Co se stane když zmizí agent DEA? Skvělé dokumentární postupy ... čekal jsem akční drama a ono to z poloviny byl boj s "byrokracií" , který byl vyhrán momentem: " nemáme soudní příkaz!" " co to je soudní příkaz" ) ()