VOD (1)
Epizódy(160)
-
Čas poznania (E34)
-
Rozorvané srdcia (E35)
-
Volanie minulosti (E36)
-
Vo svetle ohňa (E37)
-
Ruža z Kerrymoru (E38)
-
Pobrežie snov (E39)
-
Dieťa šťasteny (E40)
-
Vietor nad riekou (E41)
-
Kvety v daždi (E42)
-
Keď ide o lásku (E43)
-
Zajtra budeme snívať spoločne (E44)
-
Očami lásky (E45)
-
Až na koniec sveta (E46)
-
Padajúce hviezdy (E47)
-
Raj snov (E48)
-
Plamene lásky (E49)
-
Istota srdca (E50)
-
Zimný slnovrat (E51)
-
Perie v povetrí (E52)
-
Cesty lásky (E53)
-
Kým si pri mne (E54)
-
Hra na lásku (E55)
-
Sen jedného leta (E56)
-
S tebou chcem zostarnúť (E57)
-
Blízko k nebu (E58)
-
Dedičstvo lásky (E59)
-
Kráľovná noci (E60)
-
Plachetnica lásky (E61)
-
Láska v oblakoch (E62)
-
Letný slnovrat (E63)
Hrajú
Tom Mikulla
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Bruno Bruni Jr.
Najlepšie seriály:
Nezvestní (2004) (seriál)
Myšlienky vraha (2005) (seriál)
Hotel snov (2004) (seriál)
Rhon Diels
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Christoph Grunert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Steffen Groth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Robert Seeliger
Kanada
Najlepšie seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Odysea 5 (2002) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Ole Eisfeld
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Jens Atzorn
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Daniel Buder
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Christof Arnold
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Jana Klinge
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Natalia Avelon
Poľsko
Najlepšie seriály:
Protiúder (2010) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Philipp Danne
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Oliver Franck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Heiko Ruprecht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Michael von Au
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Heio von Stetten
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Daniel Aichinger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Benedikt Blaskovic
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)