Romantická komedie zachycuje milostný trojúhelník teenagerů Veroniky, Sierry a Jameyho. Oblíbená roztleskávačka Veronica (Kristine Froseth) dá z legrace fotbalistovi Jameymu (Noah Centineo) místo svého čísla kontakt na oplácanou umělkyni Sierru (Shannon Purser) bez jejího vědomí. K překvapení všech tento vtípek nekončí fiaskem, ale naopak přináší mnoho pozitivního. Sierra si je od začátku vědoma, že Jamey si ji s někým spletl, ale jeho pozornost jí velmi imponuje, a tak se snaží vyhýbat odhalení pravdy. Problém ovšem nastává, když už páru nestačí komunikace po telefonu, ale chtějí se potkat osobně. Sieře nezbývá než vyhledat pomoc své nenáviděné spolužačky Veroniky, která si pak také začíná všímat Jameyho kvalit... (Candice)

Nikkilee

Hrůza - fakt marný! V podstatě koukáte celých 105 minut na Iphony dvou lidí a posloucháte úplně bezcenný scénář. A ani Noahův ksichtík to nezachránil! ()

BOURQUE

Stokrát sfilmovaný príbeh, teraz v produkcii Netflixu. Z postáv príbehu herci/herečky zužitkujú len málo a k spomínanému príbehu nedokážu dodať ten potrebný plus. Napriek negatívnej kritiky z mojej strany sa jedná o jeden mierne lepších Netflixových filmov, ktorých som v poslednom čase videl. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

korok

Spoilerek! Klasický film s klišoidním koncem, který se děje většinou pouze ve filmech, o tom, jak může obézní nepříliš pohledná holka získat prvotřídního krasavce a hvězdu fotbalového týmu ze střední. Hezky se na to kouká a má to šlechetné poselství - nejen vzhledem partnera "živ" je člověk. Všichni ale tušíme, které dívčině by spíše v reálném světě hlavní hrdina skutečně dal přednost. Kristine Froseth to zde moc sluší. ()

chrispe

SPOILERY!!! Film se mi trefil do nálady a dokonce ve mně dokázal vzbudit emoce. Čekala jsem mnohem větší klišé a byla vážně překvapena zbrklostí hlavní postavy. No vlastně se zachovala asi jako většina puberťáků, ale podle toho, jak se prezentovala celý film předtím, jsem měla prostě za to, že to má v té makovičce srovnaný trochu líp. Konec... hele já jí to fakt nepřála po tom všem :D a myslím, že se k tomu filmu ani ta ve finále uspěchaná a jako kouzelným proutkem vyřešená pohádka nehodila. Co se mi líbilo byl výběr herečky v hlavní roli, protože to není prostě jen hezká holka, která to o sobě vlastně neví, postava Veroniky, no a samozřejmě Dan - přítel, kterýho by měl mít každý, ()

255085349

Klasická teen romcom, na níž jsem náhodou narazila přes reklamy Netflixu na youtube. Líbila se mi normálnost hlavní hrdinky, i to, že navzdory svému vzhledu nebyla nějaký uplakánek. Samozřejmě, reálnost samotné pointy + některé scény (např. polibek na parkovišti) je trochu diskutabilní. Dostal mě ale titulní song Sunflower, ten mi úplně mluvil z duše:) ()

haWranka

Námět je prakticky identický, okopírovaný z filmu Proč kočka není pes? s Umou Thurman. Tady jsou hlavní hrdinky taky fajn, sympaťandy, člověk jejich kamarádství fandí. Ani ten klučina není mimo. Jenže mohužel ta moderní doba pohltila už úplně vše, takže si dost často jen čtete chaty a čučíte do displaye... A to mi vadilo. A pak také to, že scénář témětř chybí a film je samá vata. Bylo by to asi fajn jako půlhodinovka. ()

Kritik.

Na prvý pohľad tuctovka, ale dajte tomu šancu. Ono sa to predsalen trošku otočí a chvíľami sa snáď aj prekvapíte. Na konci vám možno budú sympatické úplne iné postavy, než to bolo na začiatku (a nie, to vôbec nie je spoiler). ()

ratpile

V zaveru je love-story naplneno, jinak to ma ale spoustu pomerne neotralych hratek s klise a skvele zahrane hrdinky. Stredoskolska love-story/komedie, ktera nenasere svou tuposti. Netflix navic ty hezke barevne obrazky proste umi. Veronica ftw! ()

Micoldee

Když jsem měla pocit, že mi došly filmy na Netflixu a už se nemám na co dívat, pustila jsem si tenhle vyvrhel filmografie. Lituji svého drahocenného času. ()

Luciee113

Tak to bylo hodně divný... Přemýšlím co napsat. Hezká milá romanťárna se sympatickými herci, ale občas pěkně přehnaná. No já vím, že je to vymyšlené, ale některé scény byly opravdu scifi... ()

Arkagas1989

Film, který mi Netflix nabídl po shlédnutí Sněží, sněží.. stejná herečka, jen v jiné roli v hereckém duelu herečky, která hrála Aljašku ve Hledání Aljašky. A jelikož mi jsou obě moc sympatické, šla jsem do toho. A byla jsem velmi mile překvapena. Tohle je film, který je sice určen pro náctileté, ale mě jako dospělou rozhodně neurazil. Vznik přátelství mezi hvězdou školy a totální outsadeirkou je tady skvěle zpracovaný a film mi vykouzlil úsměv na tváři. Není to nějak převratné dílo, ale ve změti šílených kýčovitých komedií je toto velmi příjemným překvapením. ()

DandaPiper

Čas od času přijde Netflix s nějáký přelomovým snímkem. Čas od času přijde s velmi dobrým nápadem, nedotaženým do konce. Sierra je jeden z nich. Všechno by to skvěle fungovalo, kdyby to nebylo tak uspěchané ve chvílích, které jsou nebo by měly být pro film klíčové ....a kdyby to ztratilo trochu na komediální a přidalo víc na té dramatické stránce. Nebudu zabíhat do detailů, at se každý podívá sám a jistě bude vědět o čem mluvím. Je tu opravdu hodně dobrých nápadů, hodně dobrých chvil a protože natočit něco na tohle téma vyžaduje celkem kuráž, přimhouřím oko a dávám plných, i když Sierra na plných pět nejela. Často je to srovnáváno s marketingově zdřilejším a propagovanějším "To all the boys I have love before" a i když vidím tu podobu - stejný rok vydání, stejný mužský objekt zájmu, namířeno na stejně publikum ..tak Sierra mi přijde více dospělejší a víc realistická. "To all the boys I have loved before" se mi líbilo, hodně, proti tomu nic, culil jsem se jak malá holka, ale právě proto, že tomu jsem dal za čtyři, tak tady musím jít výš, protože tento film má duši. Neuhlazenou, ne vždy pěknou a rozumnou ...ale má ji. ()

rigby

Mělo to švih, mělo to nadhled, bylo to vtipné. Mělo to i určitou hloubku. A přitom to byl jen další teenagerský film, od kterého bych nic takového nečekal. Líbilo se mi to, bavilo mě to, bylo to velmi sympatické. 3+ ()

Barbuchaa

Mám být cílová skupina. Hraji na příčnou flétnu, nejsem hubená, mám kudrnaté vlasy, zvládám trochu znakovou řeč a zpívám v kapele. Ale přesto mi to úplně nesedlo. Mrzí mě, že se ani nesnažili tvářit, že někdo umí hrát na nějaký hudební nástroj. Taky mě mrzí, že si nedali s kostýmy pro Sierru trochu práce, protože tohle bylo dost příšerné. Co mě ale mrzí nejvíc je to, že ukázali poměrně hezký příběh, která byl částečně uvěřitelný a moc pěkně dokázal popisovat psychologii dvou rozdílných dívek, ale vzdali jakoukoli možnost to rozjet po dramatické stránce a zabili to jednoduchou romantikou. Moc povedená postava byla Veronica. U ní taky jako jediné můžeme vidět vývoj. Ale velmi oceňuji snahu natočit něco jiného a s hrdinkami, které nejsou obvyklé. Hlavně že to nekončilo tím, že Sierra zhubne a najde si prince..... ()

oli9

Tak je jasné že je to TK , takže to musí skončit happyendem . Ale děj celkem baví a film má tempo. Soundtracky opět skvělé :)) ()