Chicagská policistka Sharon (Jennifer Lopez) se při pronásledování zločince dostane do smrtelně nebezpečné situace. Dílem šťastné náhody jí pomůže neznámý muž (Jim Caviezel), který vraha odzbrojí a zachrání Sharon život. Bylo Catchovo nečekané zjevení v pravou chvíli skutečně jen dílem příznivé souhry náhod, nebo šlo o osudový záměr? Sharon a Catch se totiž už jednou setkali a to za velmi dramatických okolností. Policistku a jejího zachránce záhy spojí citový vztah, ve kterém se společně pokusí vyrovnat s temnými tajemstvími své minulosti. (oficiálny text distribútora)

Jonatthan

Nic moc. Myslel jsem, že to bude detektivka, ale vyklubala se z toho romanťárna. Ale na J Lo se dívat dá, i když fakt ten zadeček má docela velkej... ()

worm14

Slabe a nudne. JLo mi na roli policajtky moc nesedla. Aspon ze to nebylo přehnaně akční. Podruhý bych to už ale sledovat fakt nevydržel. Policajtka hlavně nemá děj a pak už se to těžko zachranuje... ()

gauny8 odpad!

I když...rozesmálo mě to, možná si to tedy zaslouží nějakou tu hvězdu...ne! Na to tam bylo moc klišé a otřepaných fráziček od JLo. Stupidní dialogy a tupý, vždy stejný výraz J. Caviezela mě budou ve snech pronásledovat ještě pár nocí... ()

Seuata

Normální filmek. Člověk si může psychologicky zadumat, ale nijak extra. Když to poběží v televizi, proč se nekouknout, toť vše. ()

Muff

Hrůza hrůzoucí. J.Lo, jedna z mých nejneoblíbenějších (ne)hereček předvádí opravdu neuvěřitelné přelivy mezi tvrďačkou a skutečně romantickou a citlivou duší. Celý děj je zřejmý po prvních asi 5 minutách a to tajemno, na které si celý film hraje, je jen uměle vytvořená mlha, aby ho vůbec bylo čím naplnit. No a o konci raději pomlčím. ()

TesterX

Ackova telenovela pro romanticky. Zacatek me zaujal akcni kamerou a nasledne zapletky kolem tajemneho cizince. Po pulhodine se to vsak zvrhlo v ubreceny dojak. ()

Simako

No sladáček, ale co! Jennifer je sice hezká žena, ale prachbýdná pseudoherečka! Začátek mě trošku zmátl, myslel jsem, že to bude dobrý film, bohůžel:)) Mimochodem, jestli tohle je nejsexy zadeček, tak já ten svůj můžu půjčit, tak co "halyvůde"! Za dva:) Mimochodem ten James Caviezel, ten to taky hral moc pekne, to byla hruza!!! ()

pursuer

Bože, Caviezel je tak strašně vošklivej! Jako kráska a hnůj. Bohužel ani ten film nenabízí téma, které by vybízelo k diskuzi. ()

Fzux

filmu dávám 3 hvězdy za super podívanou na sexy Jennifer Lopez nevím jestli je to objektivní komentář jelikož sem děj ani nic jiného nevnímal, ale myslím že každý kdo dokoukal tento film do konce jiný pádný důvod mít ani nemoh. ()

os10

No, moc mě to nezaujalo a dokonce sem u toho usnul. Bod tedy tradičně aspoň díky účasti J.Lo, která vypadá v kostýmku policistky velice zajímavě. ()

Skunkiee

Nejdříve se chci pozastavit u samotného názvu, v originále Andělské oči a v českém vydání naprosto zavádějící název Policajtka. Dále zařazení filmu do kategorie Mysteriózní, já bych spíše řekl psychologický....Ale k filmu... Drama policajtky (špatně hrající J.Lopez) kterou před smrtí zachrání odněkud se vynořující tajemný cizinec, kterého skvěle hraje Jim Caviezel. Přítelkyně řekla že vypadá jako člověk který může být jak bezdomovcem ze skládky, tak i záhadným boháčem, což je podle mě dobré přirovnání. Proti všem předpokladům se oba sblíží a přitom Sharon naprosto pochopitelně začne zajímat o neznámého, kdo vůbec je. A celý film spěje k velmi zajímavému rozuzlení. Je to oproti ačnímu úvodu pomalu plynoucí snímek s mnoha myšlenkami a symboly. A mě se to zamýšlení velice líbilo. Mezi ústředním párem to příjemně jiskřilo, některé scény byly úsměvné, jiné smutné, sentimentální, ale ne přehnaně. Viděl jsem už dvakrát a pokaždé jsem nebyl zklamán. ()