Hvězdě erotického kanálu s rostoucí základnou fanoušků ukradne účet dvojnice. Rozhodne se tajemnou pachatelku odhalit a získat svou identitu zpět. (Netflix)

Fifer

Perfektně zvládnutý žánr thrilleru. Hororem bych to nenazval. Je pravda, že konec přináší více otázek než odpovědí. Na druhou stranu nebývá to tak zvykem v případě ukradené identity (identity theft)? Ne všemu musíme přijít na kloub. Téma cam girls (dívek z internetových chatů) by mohlo lákat diváky, kteří mají zájem o lechtivé scény, ale ty nejsou stěžejním prvkem filmu. Je to v podstatě docela cudný film. ()

Rathalos

V dnesnej dobe uz pomaly kazdy film oznacia ako horor,lenze ani nahodou to tak nie je,skor sa jedna o thriller,v ktorom jednej babe,ktora si zaraba cez webcam show ukradnu identitu,ma to celkom dobru atmosferu,nechyba napatie,beznadej,zufalstvo i psycho,len skoda toho konca,ktory zanechava otazniky a mohli vybrat aj krajsiu herecku,ale nevadi,dalo sa na to pozerat a aj to zbehlo...:-) ()

Folky

Na pomezí mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Je to skvěle natočené, výborně zahrané a má to i dobrý scénář. Posledních cca patnáct minut to ale totálně shazuje nelogickým vyústěním, které prostě v žádném případě nedává smysl. A je to zatracená škoda. ()

Vabr

Opravdu boží film za rok 2018! Začátek je více úchylný, ale poté to už tolik není. Originální, protože to pojednává o Camgirl, které cosi ukradne identitu. Ani tam moc není vysvětlené co, ale to mi vůbec nevadí. Postavy mi všechny sedly. Kamera tu byla hodně dobrá a originální. Obě poloviny filmu se vyrovnávaly. Ta její máma byla celkem trochu divná. Když si můj brácha u tohohle četl koment, tak místo toho, aby přečetl lajfčet, tak řekl lifechat XD. Horor to není, ale i tak to je dobrý. Ta Baby nebo co je taková fiflena. To je strašnej problém, když tě píchne pírko od polštáře. Musím uznat, že její kopie měla originálnější a lepší vide než ona. VYHODNOCENÍ: AUU PÍCHLO MĚ PÍRKO OD POLŠTÁŘE! ()

Rockerman odpad!

Nechci vypadat jako nějaký mravokárce, ale podobné nechutné, stupidní show jsou mi odporné a proto je nevyhledávám. Samotný nápad je nejspíš dobrý, já nevím, ale prostředí těchto rádoby hvězdiček je mi zcela volné a proto samotný film mě nijak nezaujal. Lola (i některé další) neměla žádnou tělesnou vadu, jak jsem si všimnul, byla mi ale krajně nesmypatická, proto nemohu ani za ni přidělit žádnou hvězdu. ()

emdvojka

Videl som už rôzne filmy ktoré vsádzajú na divákovu zvedavosť, ale tak nedomyslené a nič nehovoriace rozuzlenie som veru ešte nevidel. Neviem, prečo som to vlastne dopozeral, asi som čakal mindfuck finále, ktoré sa však nekonalo a bolo len poriadne dlhým klincom do rakvy tohto bezvýznamného a nudného filmu. ()

dainio

Dozajista originální horor z prostředí, které mě vždy dost zajímalo ...o jeho zákulisí nemluvě. Mrzoucím faktem pro mne je ale množství famózních "náhozů", které nejsou vůbec využity a film na tom dost prodělává. Sklouzává do přemotaných klubíček z kterých se už nedokáže vyklubat. Začátek filmu je vynikající, akce na Vibratronu správně děsivá i vzrušivá zároveň, a ztráta účtu je slušně a neklidně natočena. Výplň ale nedostatečně podporuje hlavní osu příběhu. A s koncem filmu bude asi málokdo spokojen. Kdyby bylo na mě, nechám celý film jako jeden online noční přenos při kterém se ději podivné věci. Nicméně, jedná se o dobrý horor a už pro svou originalitu by ho měl hororový fanoušek vidět. ()

CharlieSs

Za mě určitě průměr, možná i lepší průměr. Filmy, které nám ukazují nebezpečí internetu mám fakt ráda a mají něco do sebe. Hlavní hrdinka hnusná jak cyp, ale to hádám byl účel:-) ()

pumpkinqueen

Docela solidní podívaná s originálním námětem. Tyhle internetové mysteriózní věci mě baví. Rozhodně nechybělo napětí, vizuálně to dokázalo zaujmout v podstatě ihned a skvěle to drželo tempo. Přes všechen ten "mindfuck" jsem ale čekala nějaké větší drama a rozuzlení na konci. Přesto to ale fungovalo skvěle a opět to poukázalo na nebezpečné hlubiny internetu, kde se prostě dějou věci... Za zhlédnutí to rozhodně stálo. ()

megan017

Madeline Brewer tenhle film neuvěřitelně nakopla a herecky si na ní nemůžu stěžovat, do své role se ponořila jak nejhlouběji mohla a bavilo mě jí sledovat. Dále se mi líbí ta barevnost, Netflix to prostě umí udělat vizuálně atraktivní a estetický, že to bere dech a pozornost. Samotný příběh není takový, že by jste tajili dech, jde spíše o tom, že si stejně jako hlavní hrdinka říkate, co se kurva děje a nedostáváte víc odpovědí než dostává ona, jste závislý jen na ní a na tom, co ona vypátrá. Film skončil docela chladně, prostě nás to odseklo od koryta a nedostali jsme nic, než jen povrchní závěr, ve výsledku jsme vůbec nezjistili, proč se to dělo a co to způsobuje. ()

MFloyd

Mám z toho smíšené pocity. I tomu odpovídá moje hodnocení. Na jednu stranu jsem se celkem bavil a na druhou stranu jsem se nedozvěděl co, proč, jak... zkrátka film naznačí, ale tím to končí. Nakonec je to ale na lepší 3 hvězdičky, protože dokázal vyvolat slušné napětí i když nejde přímo o horor. ()

Brooks

Pozoruhodná filmová zábavka. Originálny koncept pracujúci s prostredím, ktoré sa doposiaľ v kinematografii prezentovalo len veľmi okrajovo; funkčne, krôčik po krôčiku, budované napätie a paranoia; ukážkovo gradované mystérium okolo identity páchateľa; a na záver ambiciózna metafora o nebezpečenstve sociálnych médií a strate vlastnej identity. Inteligentné, úderné, trefné. ()