Army of One

JASON_X

Džýzys já přece vím, že u podobnejch filmů se nemá, ba ze zásady NESMÍ přemejšlet, že jsou to mozkovýplachy na odreagování, vždyť v nich taky leccos blahosklonně přehlídnu. Ale že subtilní ženská vytáhne zjevně těžšího chlapa špagátem přes větev do vejšky na strom, tak to už je tak příšerný zvěrstvo proti fyzikálním zákonům, že se proti tomu bouří i moje paralyzovaný mozkový buňky, který si pro podobný účely vždycky preventivně uvádím do nouzovýho režimu. Ale jinak dobrý, klasika, měšťáci kontra vidláci, i přes tu bandu zúčastněných nehereckých jelit, zjevně hodně nízký rozpočet a opravdu extrémně retardovaný scénář, se na to při večeři dalo docela koukat. Ti pitomci z města se snad nikdy nepoučí, že na venkov se prostě nemá vůbec jezdit, že jsou tam všichni vypatlaný a násilnický a zdegenerovaný dlouhodobým příbuzenským křížením. Ale když tam místním drze lezou do baráků, teda chatrčí, následky si pak holt musí přičíst sami. ()

bourec

Připomínalo to všechno možný. Takový ty buranský thrillery, tady ovšem vesničani na rozdíl od těch hororovejch buranů měli nějaký cíle. Prodej ženskejch, zbraní apod. Jinak ale amaterský, fighty trapný. Tohle přesně jsou filmy maníků, co milujou filmy, a chtěj něco sami natočit. Shlídnou pár podobnejch kousků známějších autorů, a podle toho jedou.. Nevidět to, nic se nestane.30%. ()

JokerBaby

Za mňa áno. Nazvem ju Rambo Girl. Vojačka v ohrození . Manželský pár sa na dovolenke kde si na vidieku dostane do konfliktu s miestnymi Bad boy. Muž veľmi dobre nedopadne a ženička predvedie svoje kvality ktoré sa naučila vo vojenskom výcviku. Menej zbraní , viac je tu boj z blízka. Palica, nože , holé ruky. Je to celkom dobrý devedéčkový film pre menej náročného diváka. Kto by sa odvážil kritizovať to dievča, tak to treba brať tak že už aj dnes mám veľké bojovnice napríklad v UFC - príklad / Holly Holm, Ronda Rousey atď/. Možno sa máme pozerať nato cez takéto okuliare. ()

Mamlas

Začíná to nadějně, bohužel sympatický Passmore dostane ve filmu jen velmi malý prostor. Zbyde pak už jen nasraný blonďatý kozatý Rambo, který chodí po lese a všechny zmlátí a všechny přepere. K dispozici má komparz jakýchsi nonamů, aby bylo koho likvidovat. Prostinký, primitivní děj, spousta chodící a rozhlížecí vaty, špatná akce míchající se s romatickými vzpomínkami na minulost. (24%) ()

MickeyStuma

Zabili jste mi manžela, tak tady máte přes držku. Typický seagalovský námět, tentokrát však ztvárněný v rámci genderové vyváženosti. A skutečně se to snaží být akčním uragánem, který se však minul svého účinku. Celý koncept spíše vyvolává salvy smíchu, neb to, co je tu k vidění, mohou myslet vážně snad jen feministky. Jasně, máme tu akční hrdinku, která má za sebou výcvik u US Army Rangers, kteří jsou poté schopni skutečně všeličeho. Jenomže oni také podle toho vypadají i fyzicky. Ellen Hollman tu naopak vypadá, jako by si sem jen tak ve chvíli volna odskočila z nějakého romantického filmu. Ne, věrohodnost ke všemu, co se tu s ní předvádí, je skutečně naprosto nulová. Kdysi i představitelky takovýchto akčních rolí chodili před natáčením do fitnessu právě kvůli věrohodnosti. Třeba taková Linda Hamilton pro roli Sáry Connorové ve filmu Terminátor 2: Den zúčtování . Scéna, ve které Ellen ve své roli  se svou fyzickou proporcí do minuty zlikviduje chlapa o proti ní setsakramentsky těžké váhy je doslova výsměchem ke všem akčním hrdinům a to především osmdesátek. Dokázal by si někdo jenom představit, jak by takto hravě skolila Arnolda Schwarzeneggera? O choreografii akčních scén nemá cenu ani polemizovat. Žádná tu není. Celé je to dle hesla, prašť jak uhoď, a to je celé. Doba trvání soubojů je skutečně jak u Stevena Seagala. Ric, pic, bum, prásk a je to. Představitelka svou vizáží a dovednostmi vypadá jako mix Ramba s Larou Croft. Pro někoho taková drsná ženská může být sexy, avšak pozor na šovinismus. V rámci tradičních zásad akčního filmu je tohle celé kýč jak bič. Tedy naprostý omyl. P.S. Cynthia Rothrock, coby znalkyně bojových umění, ve svých filmech dokázala také divy, ale aby do minuty poslala k zemi obrovského hromotluka? Hm... ()