Servus Baby - Season 1 (2018) (séria)
Hrajú
Philipp Rosenthal
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Josephine Ehlert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Genija Rykova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Teresa Rizos
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Xenia Tiling
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Frederic Linkemann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Sina Reiß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Maximilian Schafroth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ulrike Kriener
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ferdinand Schmidt-Modrow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Robert Joseph Bartl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Max Wagner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Stefan Murr
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
David Zimmerschied
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Boj o ťažkú vodu (2015) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Jonathan Beck
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Johannes Zirner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Isabell Stern
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)