Troch spolužiakov zo šiestej triedy pozvú dievčatá na bozkávaciu párty. Zaskočení pubertiaci Max, Lucas a Thor sa ešte s nikým nebozkávali, a tak ukradnú dron, aby špehovali dospelých a zistili, ako sa to robí. Toto dobrodružstvo sa nemôže skončiť dobre, najmä ak ho sprevádza séria katastrof vrátane zničeného dronu, zdemolovaného rodinného domu, ukradnutých dámskych kabeliek s extázou a zháňania náhradnej drogy od dílerov... Zachránia sa chlapci na úteku pred rozhnevanými kráskami od susedov a Maxovým otcom, ktorému patril zničený dron? A stihnú vôbec bozkávací večierok so spolužiačkami? (TV JOJ)

Johny203

Ďalší film ktorý funguje ako Multi-kulti propaganda ale nie preto že v jednej z ústredných úloh sa predstavuje digitálne omladený Craig Robinson. Každopádne tento Superbad pre základnú školu je celkom vtipný a veľa sa vňom fuckuje. Niektorý by si dokonca mohli nostalgicky zaspomínať na detstvo. Ale trailer bol každopádne údernejší. ()

Boxi

Bavil jsem se královsky, jako už dlouho ne u komedie. Poměrně paradoxní je nekorektní humor u takových fakanů. Ale i v tom je možná to kouzlo... ()

Mermaidee

Nějak si nedokážu představit, jak na tenhle film chodi v Americe zástupy šesťáků. Už jen to, že to v téhle době někdo mohl natočit. Ale natočil a byla to sakra trefa! Pod pokličkou detske nevinnosti totiž bublal jeden dospelackej vtip za druhým a párkrát jsem se smála i nahlas, což upřímně ani nevím, kdy se mi u nejake komedie stalo naposled. Jasně, že vždycky by to mohlo být i lepší...ale pět hvězd dávám s klidem. ()

jirikzaboj

Booksmart od Olivie Wilde se mi líbil o něco víc. Srovnávání je vzhledem k jistým paralelám a podobnosti tématu o dospívání na místě. Good Boys jsou samozřejmě o ještě mladších protagonistech a díky toho dokážou využívat vlastního humoru, který jde v rámci ratingu za hranice, ale ne natolik aby poškodil vybudovanou atmosféru 3 kamarádů, kteří zažijí během dvou dnů několik dobrodružství, které vrcholí většinou ujetými situacemi a nadopovanými popkulturními hláškami. Příjemný film. ()

Pernikar14

Komedie se nehodí pro mladší 10 let ale i tak by se to asi dalo, je to jen taková blbost ale zasmál jsem se. Taková komedie o dětech co dělají blbosti. ()

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (viac)