Rodina Addamsovcov

• Česko Addamsova rodina (viac)

Pripravte si prsty na lusknutie! Na plátna kín opäť prichádza ikonická rodina, ktorá každý rok vyhráva všetky súťaže na Halloween. Tentokrát sa členovia tejto vtipnej a výstrednej rodinky predstavia v animovanej podobe. Malí aj veľkí diváci sa môžu tešiť na skvelú zábavu, pretože Addamsovci sa budú snažiť silou-mocou dokázať, že dobrí susedia sú pre svoje okolie na nezaplatenie. (Forum Film SK)

Asparah

Původně jsem se na toto vůbec nechtěl podívat ale Karanténa mě k tomu tak nějak dokopala a víte co? Nelituji ničeho ... příjemný animák kdy klasicky rodina drží při sobě a vše dobře dopadne, aneb super animák pro děti i dospělé, kteří se chtějí odreagovat. Dávám tomu 4 hvězdy protože jsem čekal nudnou pohromu, ale byl jsem velmi mile překvapen a vydržel jsem se dívat celou dobu :) ()

P3rcy

Asi byla chyba od filmu pro děti očekávat něco víc než stereotypní a "konformní" příběh. Ten je totiž založený na tom, že rodina, která se řadu let úspěšně straní společnosti, se přece musí dostat nějako mezi lidi. Proč?! Je jim fajn, jsou jiní a nebudou to měnit kvůli bandě blbečků, tak proč by měli mít růžový barák? Dále tu jsou další velice "konformní" příběhy, jako má oblíbená Wednesday (oblíbená v podání Christini Ricci, která sršela černým humorem), která se v pubertě vzpírá své matce a tak mezi sebou musí najít porozumění ... Porozumění si mezi sebou musí také najít otec se synem ... no není to trapný? Nakonec to skončilo tím, že všichni všem porozuměli až na diváky, kteří vesměs neporozuměli, proč tento film vůbec vznikl. Snímek naprosto postrádá odvahu jít proti proudu a udělat po nějaké době pořádnou černou komedii. Tak to snad za pár let někdo zkusí znovu a lépe. ()

Bagrowitz

Ale jo, fajn. Někdy jsem se vážně bavil, někde se mi rolovali prsty a koule lezli až do krku trapností. Ale naštěstí ty vtipné scény o dost převažovali. Červený balónek a narážka na TO je zrovna jedna z těch scén, co si člověk zapamatuje, stejně jako strýček Festr obnažující se před roztleskávačkami a zbytkem města. Průměrná pohádka, která ovšem není ztráta času. I hlubší význam (nebýt nutně stejný jako ostatní) to mělo. Dávám 3* ale je to tak na 3,5* určitě. ()

LiSaiFun

Zneužití Addamsovy rodiny pro lacinou neomarxistickou agitku. Hnus. Když odhlédneme od tohoto faktu, je tam pár vtipů, ale celkově je to nuda. ()

Martin.Bouce

Jde o film pro děti a to za mě splnili skvěle. Přirovnávat to k seriálu či k starým filmům je blbost, protože to děti nezajímá. Skvěle zasazené do dnešní doby, zábavné, vtipné a super verze Addamsových ()

Tnalumis

Nu moc nevím animace se mi u některých postav nelíbí má to své vlastní vtípky pro děti kterým jsem se malinko zasmál jinak hlavní postavy mají city což se mi moc nelíbí jako u hrané Adamsovy Rodiny a byl jsem popravdě zvyklí na tu černou komedii jinak toto je takové pro mě slabší a je to spíš určené pro děti ale když to vydím v dnešní době já tak ho z velké dálky odzívám akorát v některých scén mi to zase přišlo jako Hotel Transilvanie někde mi to zase přišlo jako Koralína jinak tam jde o v tom filmu o to že rodiče nesmí děti nutit k tomu co chcou oni ale o tom co chce samotné dítě proto jen dvě hvězdičky ()

brand28

Těšil jsem se, ale dostal jsem hodně slabý, krátký "film". Animace zvláštní ale dobrá. Občas jsem se i zasmál. ALE!!!! Proč se musí vše spojovat s modernou. Začátek (minulost i když krátká) super, ale pak to kleslo a rozjetý potenciál, který to mělo, nebyl využit ani z půlky. Velká škoda a zklamání. Nevidím jediný důvod si to opět pustit. ()