The Appearance

Do kláštera, který se ukrývá za vysokými hradbami oddělujícími město, přijíždí mladý inkvizitor s doprovodem. Má zde vyšetřit úmrtí jednoho z mnichů. Nesetkává se však se vřelým přijetím. Už od samého počátku mu dělá problémy opat kláštera. Stále si stojí za tím, že musí mladou ženu upálit za čarodějnictví. Inkvizitor se mu to snaží racionálně vysvětlit, ale mrtvých začíná přibývat. Jenže skutečné zlo se ukrývá a neřeklo ještě své poslední slovo! (Rodriguez)

Shanen29

Hodně jsem byl zvědavý na tento film,ale inkviziční horor to opravdu není a s filmem Jméno růže,jak se zde píše, bych to vůbec nesrovnával,jelikož je to zcela jiná liga. ()

Solverino

Nakonec to nebylo až tak špatný... hlavní hrdina je takovej nablblej nekňuba a naivka jako prase, má s sebou toho tlustýho chlapa, co neudržel dveře ve Hře o trůny... tady taky celkem zklamal. Nejlepší byla ta čarodejnice a několik skutečně hodně povedených záběrů. Celkem se to dalo. ()

regentor

Snaha o historickou detektivku s prvky tajemna které jsou však tak tragicky propojeny, že výsledný efekt je záporný. Klášter a jeho temná tajemství už známe ze snímku Jméno růže,tam ovšem tvůrci drželi linii i standard na vysoké kvalitě a neměli potřebu to prokládat Honem na čarodějnice, různými démony a dalšími bláboly které fungují v tomto filmu naprosto kontraproduktivně.Velmi slabý snímek ,škoda času. ()

B3n

Ak od hororu čakáte potoky krvi a desiatky ľakačiek "inak to nie je ani horor", tak sa tomuto filmu oblúkom vyhnite a ušetríte sebe sklamanie a ostatným pohľad na váš urazený komentár, že si niekto dovolil natočiť film nie podľa vašich predstáv. Tu je to o príbehu, atmosfére a o pár zvratoch. ()

brasek odpad!

Z väčšej časti je film absolútne nepozerateľný, príbeh je dosť nudný, hudba nevýrazná, žiadna atmosféra a celkovo to nemá ďaleko od frašky. Historicky je to celé špatné, pritiahnuté za vlasy a filmári nám predkladajú svoju ilúziu, ktorú si asi vycucali z prsta. Pozitívom je iba vcelku fajn maska mátohy, ktorá občas sa objaví na scéne. ()

pyzma84

Temné, špinavé a pochmúrne. I keď viac-menej je od začiatku jasné, kto je ten zlý, film sa mi páčil. Síce plaziacu sa a lámajúcu sa potvoru si mohli odpustiť, keby zostali na úrovni väčšieho tajemna, bolo by to určite lepšie... ()