Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

soukyd33

Ujetý akční blázinec. 😀👍 Nebudu dávat spojlery, ale je to celkem zábava. Jeden spojler ale dám. Pozor spojler! Zneškodnění rajským plynem je TOP, ale magnety jsou taky super. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

mertikek

Film plný zběsilých prostřihů, které na sebe ne příliš navazují, navíc plno chyb a to i ve speciálních efektech a akčních scénách, na kterých je tento film vystavěný nedokáže spasit ani humor Ryana Reynoldse...zkrátka vysoká očekávání nebyla naplněna, ba naopak. Takže film s obrovským potenciálem se stal ještě větším zklamáním. ()

maximusBZ

Videl som konečne naháňačku ktorá má bavila a rozosmiala... 4* dávam kaskaderom jednu hviezdu chlapovi za nápad z magnetom a ostatok filmu obsahu a tomu všetkému krvavé mu vybuchujucemu okoliu... Bavil som sa napodiv výborne ()

Fritaaa

Ou, po 14 letech mi Bay nadělil film, který se mi líbil. Samozřejmě jsem poznal, že je to Bayovina, asi po třech minutách. Jako vážně, co má s těma prskavkama? Nemůže na Nový rok dělat ohňostroj? Tak jich ve filmech odpaluje za miliony? Takže až na to dobrá akční jízda plná velice příhodného humoru. Fakt jsem se bavil. Good job. Mohl by se vykašlat na Transformátory a začít točit více takových filmů. ()

nudlis

Já to nebudu "chytře" rozebírat a prostě jen řeknu, že se mi to líbilo, mělo to švih, sem tam vtip a klidně se na to časem kouknu ještě jednou. Akorát českej dabing mohl bejt lepší. To bylo samý "kurva" a "prdel" a v některejch místech si to překladatel a rejža dabingu mohli odpustit. ()

antolikopoli

Od začiatku trochu viac chaotické ako to mám rád, dôkazom je fakt že sa k prvému ikonickému výbuchu dopracujeme po slabších troch minutách filmu. Okrem toho zvyšok vyzerá jak predražená pičovina ktorú režíroval gogomantv a scénar písala umelá inteligencia ludvik.sk. Rýchle prestrihy a prvky "modernej doby" mi natom všetkom vadili najviac. Ani nie tak ich samotná existencia ale to že boli nezaživne spravené a nasilu vtrepané do každej scény . Ďalším faktorom naznačujúcim spackanú robotu je absolútna absencia originality, všetko čo sa tam stane môžete vidieť v priemerných nových filmoch a dialógy dokážete predpovedať tri sekundy dopredu. Nemôžem si vybaviť typ diváka ktorému by som to doporučil. 1* zo slušnosti ()

Gyl

Začíná to fantastickou automobilovou honičkou. Fantastickou!!! To musíte vidět. Zbytek filmu také není špatný, ale začátek je podle mě nejlepší. ()

Matulko_

Je mi ľúto, v druhej dekáde milénia ma z Michael Bay´s bay oslovili len „Pain and Gain“ a „13 Hours“, ktoré pre mňa spĺňali všetky atribúty riadneho akčného trháku. Bay bol pre mňa po detstve v 90. rokoch a dospievaní po 2000kach úplným idolom tohto žánru a to, že tretie desaťročie tvorby ukončil so 6 Underground je škoda, ktorú žiaľ nezmiernil ani Reynolds, ani ďalší fiktívny (podobnosť čisto náhodná) diktátor z blízkeho východu/ postsovietskeho bloku (nehodiace sa preškrtnite). Naháňačky dobré, prestrelky tiež. A to je asi tak všetko, je mi ľúto (aha, tým som vlastne aj začal). ()

vpetula

Tak jako thriller to nestojí za nic a dávám tomu jednu hvězdičku a ani o cípeček víc. Dalo by se to ale jako svého druhu parodie na akční filmy. Je to sice slabší než Žhavé výstřely, ale mohly by to být pěkné tři hvězdičky. ()

sehnalkakac

Prvních 5 minut filmu bylo docela nadupaných, pak to šlo dolů jak na horský dráze. Čekala jsem od toho víc, bylo to strašně překombinovaný, jak scénově, tak i scénaristicky. Moc a moc, moc efektů - celkově to zabilo ten dojem reálnosti. Ale zase tak špatnej akčňák to nebyl. :) ()

WikingVik

Čeho je moc, toho je příliš. Setrvalá střelba, honičky, bouračky, kupy mrtvých ... ale nějaká dějová linka, něco kdy by se člověku zatajil dech, ani náhodou. ()

lukke87

Nevsázejte na místní hvězdy a jejich komentáře, tahle precizní adrenalinová šou je totálně promakaná do nejmenších detailů (až na to zrcátko zelenýho svištáku, o který přišli a v dalším záběru zas bylo)! Akční, krvavý, lehce nechutný, odvážný a totálně CLEVER! Po dvou hodinách chci dalších deset! Btw Adriu Arjonu bích štíp ;) ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

29.05.2021

Nejspíš se to dalo čekat, v poslední době se to totiž daří všem větším filmům od Netflixu a jen to ukazuje, že marketingově má streamovací gigant vše dobře pohlídané. Každopádně zombie novinku… (viac)