Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

Rian_witcher

Sportovní auta, luxusní loď a miliardářské ubytování je na filmu to nejhezčí. A ještě občas nějaká vtipná hláška. Jinak je vše špatně počínaje výstředním nudícím se miliardářem, přes zběsilou akci sestříhanou ze samých nesmyslně neuvěřitelných scének. Miliardářovy plány jsou plány 5 ti letého caparta a "kupodivu" jediná naplánovaná věc nevyjde tak jak má. ()

Kenji

Už od prvej scény je zrejmé, že tento film netreba a ani on sám sa nebude brať veľmi vážne. Akcia miestami parádna, miestami za mojou hranicou prijateľnosti. Priveľa parkouru. Naháňačka na autách veľmi pôsobivá a to ich nemám rád. Akurát tie klasické Bayove zábery na kolóny áut. Už som len čakal, kedy sa z nich začnú skladať Autoboti. Potešil ma Lior Raz, ktorý hrá v Izraelskom seriály Fauda a tu si strihol záporáka. Hlášky super. Vtipné scény tiež. Niekedy trochu nasilu. Ale inak oddychové štyri hviezdy z piatich. ()

v.indruchova

honička v autech je působivá. Dle mne zbytečné násilí. Něco zamýšleno jako vtip což bych hodnotila jako nepovedené. Některé malé vtípky se povedli, ale ne díky násilí. Stříkající krev z břicha a plápolající oko, pro mne jen mínusové body. Příběh není žádný posazující na zadek, což snad nikdo ani od podobného filmu nečeká. Na akčních scénách si museli dát práci. Což jsem viděla na YT ze zákulisí také od Parkouristy, který dělal zde kaskadéra-stundmana. ()

medovec

Jako velký fanoušek Baye jsem se na tenhle film moc tĕsil. O to víc to bolelo. Takovou nelogickou, stupidní a nudnou kravinu jsem dlouho nevidel. Zajímavá je akorát počáteční honička a dobry soundtrack, ale jinak nuda až do konce. ()

Heywood

Prostě Bond musí mít konkurenci a tady ti "Cleevrovi" na to mají. Michael Bay mě posledními Transformery doslova otrávil, zde mi nalil živou vodu. Lehce přitažené za vlasy, ale má to spád a o hlavní hrdiny se bojíte. Sáhnout po Mélanie Laurent bylo geniální a totéž platí pro Bena Hardyho. Úžasná kamera (to Colorado a Florencie bere dech), skvělý střih a pohádka o zlém a hodném bratru může jít do finále. Škoda nevidět, škoda nedat si to dvakrát. ()

fafejt001

ÚVODNÍ honička šílenéé , jako dost dobré , no a pak už průměr jako vždycky , jo ten skokan byl také dobrý . Šéf parta rovněž , takže slabé ** . ()

Kozlowski8

Neskutečně nadupaný akční tajfun už od prvních vteřin (úvodní dvacetiminutovka absolutně dechberoucí). Nápadité kamerové, střihové i zvukové představení na té nejvyšší úrovni. Vizuálně dokonalé, ale co dál? Příběh bez hlubšího smyslu (stovky nevinných mrtvých lidí kvůli potrestání jednoho padoucha), dialogy nudné a bez nápadu, postavy unylé, neosobité, bez více rozvinuté charakteristiky. Škoda, že Bayův nejnovější počin není aspoň trochu komplexnější. 45%. ()

Catella

Dost mě uchvátila akcí nabitá honička městem hned na začátku filmu. Bavilo mě koukat na to, jak rychlá zelená alfa romeo drandí uličkama Benátek, jen tak si naráží do ostatních auťáků, sejme pár popelnic, cyklistu, motorkáře, zasáhne ji několik kulek z auta, co jí honí... A přes to všechno se alfa stále tváří, jakoby právě vyjela z výrobní linky. No a tak mě napadá taková otázečka. Nevíte někdo, kde se dá tohle auto koupit? Protože moje auto má šrámy i z parkoviště u obchoďáku, páč někteří spoluobčané, neumí v touze po nákupu ve slevě, opatrně otvírat dveře. Tak kdyby někdo věděl, tak by mi to dost zjednodušilo život a stres z nákupních center. Celkově na mě film působil lehce přeumělkovaně a přeakčněle, ale zase se na to dobře kouká, takže když nebudu vědět co, tak tohle mě rozhodně neurazí. ()

kishi_SO

Bay uz asi melie z posledneho. Mozno by som aj povedal, ze sympaticka partia - trochu retardovana, dobra akcia. Avsak zbytocne "hlasky Deadpoola" to degraduju dole. Tazko uverit, ze Reynolds v jednom filme dokaze bavit 2 hodiny a v druhom po 10 minutach mate alergiu na jeho tvar. Top moment z celeho filmu su magnety, inak nic! ()

furrec

KONEČNE poriadny akčňák so všetkým čo tam patrí, akása nostalgia v novodobom kabáte, ja oosobne som bol velmi príjemne prekvapený, verím že natočia dalšie diely. ()

bonovox

Hlavným plusom filmu sú geniálne natočené a zostrihané akčné scény, hlavne úvodná 20 minútová naháňačka v uliciach Florencie je geniálna a výrazne navnadí, postupom času ale filmu dochádza dych, hlavne scenár nie príliš dotiahnutý a tiež finále neprináša nejaký ďalší vrchol. Jednoducho Michael Bay potvrdzuje aj naďalej, že je géniom na akčné scény a keď má v rukách aj dobrý scenár vznikne vždy kvalitný film, tento je ľahko nadpriemerný ()

Dabing

4 hvězdičky za skvělou akci, krásné lokace, výborné herce a nekorektní přístup. Pátou hvězdičku dávám za příjemnou míru nadsázky a za to, že se film nebere nijak vážně. Takhle nějak by si měl Tom Cruise přát, aby vypadaly je Mission Impossible. Pro mně je to od Skály Bayův nejlepší film a je mi moc líto, že neběžel v kinech. Velké plátno by mu totiž velmi slušelo!!! ()

KolarikKing

Audiovizuální bomba. Hláškující Reynolds, krásné slečny a spousta akce. Scénáristicky sice prázdné, ale to mi bylo tak nějak jedno. Hlavní je aby mě film bavil. A tenhle Míšovo snímek plnej rozmlácenejch aut a prostřelenejch hlav mě bavil hodně. ()

Ace.A.T.L.

Za mě super. Má to tempo, má to spád, má to humor, má to akci, má to tak nějak od všeho trochu. Jsou tam části, kdy to je hodně na hraně, ale to tomu filmu neublíží. Já jsem se bavil dost. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

KukulienkaHO

Kravina preplnená akciou, takú nálepku by som dal filmu "6 Underground". No lenže ani akčné pasáže nie sú príliš úžasné. Sú síce nápadité, rýchle a streštené v dobrom slova zmysle. Ale zároveň aj chaotické, niekedy neprehľadné a veľmi prestrihané. Príbeh aj zápletka je slušná. Strašne mi prekážalo skákanie z prítomnosti do minulosti. Spolu s trápnymi pokusmi o hláškovanie to kazilo atmosféru a ani to nebolo dobre zakomponované do deja. Výsledné spracovanie teda nebolo vôbec dobré a pripomenulo mi to nedávny film o Harley Quinn, ktorý sa vo veľa ohľadoch na "6 Underground" podobal. Dal som mu aj rovnaké hodnotenie. Či to má potenciál na pokračovanie? Zrejme hej. Ale keby pokračovanie vzniklo, určite by to nedopadlo lepšie ako toto, skôr ešte horšie. ()

Franki69

Tuhle hyperakční blbinu prostě chválit nebudu. I když je od Michaela Baye a hraje v ní Reynolds. Je to obrovskej bulšit, sice nabušený akcí, jakou svět neviděl…ale k čemu vlastně, když to nemá duši? Hlavní hrdinové jsou strašlivě nesympatičtí a ¾ dialogů byly úplně k ničemu, zbytečný a o ničem. Rozumím…měl to být akční blockbuster, u kterýho se nemusí přemýšlet. Ale aby to byla obsahově i emočně úplně vyprázdněná kravina, plná nesympatických týpků se kterýma se prostě kamarádit nechcete, nefandíte jim a je vám jedno jestli umřou…To se prostě nepovedlo. A je jedno jestli umí skákat z mrakodrapu na mrakodrap, maj zázračný magnety, uměj mazat svoji digitální stopu a při automobilový honičce autama ve Florencii klidně zdemolujou část artefaktů galerie Ufizzi. Hodně velké zklamání ( u produkce Netflixu už několikáté), nedoporučuju a bodově sotva 35%. ()

gpx

Natočené dobře, jen je to hodně přitažené za vlasy. Vypnuto po 6 minutách. Nemám rád unisex filmy, kde jsou do chlapských rolí obsazené ženské. #ZÁVADNÉ ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

29.05.2021

Nejspíš se to dalo čekat, v poslední době se to totiž daří všem větším filmům od Netflixu a jen to ukazuje, že marketingově má streamovací gigant vše dobře pohlídané. Každopádně zombie novinku… (viac)