V bažinách u města Marais v Louisianě se děje něco neobvyklého. Když městečko zasáhne záhadná nemoc, je vyšetřovatelka CDC Abby Arcaneová vyslána, aby ji prošetřila. (HBO Europe)

Lenka.Vilka

Tak takhle dobrý pilot jsem neviděla už hodně dlouho! Skvělý postavy, dobře zahráno (fajn, Abby mohla kačera dělat občas menšího), efekty skvělý, hudba skvělá. Hlavně konec v bažině, kde nebyl ani tolik děsivý obraz jako obraz v kombinaci se score. Tohle mě zatím baví :) a asi do toho dali hodně peněz. Protože byla zatím vidět pořádně jenom tvář a já měla husinu. ()

Martrix

Evidentně jde o další kousek, který bude čelit atakům ze strany rádobyexpertů, kteří mají potřebu srovnávat když ne s komixem, tak aspoň předchozími pokusy o převedení na plátno. Pokud nejste tímto nešvarem zatíženi a jste v blažené nevědomosti, nejspíš si minimálně nechutnou prostřední část užijete. Zdejší nerdosociopati nedokáží překousnout skutečnost, že mohou exitovat i sexy doktorky(v komixech téměř výlučně) a samozřejmě očekávají v seriálu s názvem Věc z bažiny hvězdu formátu Cate Blanchett, nebo nějakou jinou A-class herečku, která by svým hereckým umem rozzářila celý močál... . Chytráci...jde o komixovou adaptaci, která vznikla jen a pouze díky vlně diváckého zájmu o komixárny. Navíc to není žádný Hamlet...buďte rádi za ucházející triky, vcelku sympatické obsazení a scénář, který zatím nevypadá jako ze Supergirl. Sice by to chtělo víc Sama Reimiho, resp. nářez a la Evil Dead, ale kdo ví, třeba se to rozjede. ()

helraiser

Pilotní díl seriálu o monstru z bažin, které dává tušit o co přesně půjde. Komiks jsem nečetl a tak jsem zachráněn od srovnávání a za to díky. Takže zatím můžu říci, že se jedná o lehce nadprůměrnou podívanou s ne moc hustou atmosférou, ale za to se spousty digitálnímy triky a opravdu sympatickým obsazením. Kouká se na to fajn a tak nemám důvod to zbytečně na rozdíl od jiných zdejších expertů to hanit. Do budoucna čekám více akce a lepší atmosféru a budu ještě spokojenější. ()

RoneXxXD

Nesympatické a neherecké výkyvy protagonistů. Tupé a ploché výrazy u herečky (rádoby doktorce),která má hlavu jak postavička z Minecraftu,a místy absolutně plochý scénář (viz. "Zabila jsem přítelkyni" a pokračuje se jakoby nic.) nehledě na to jak očividně herečka neumí ani předstírat že pije whsiky. Co se týče dalšího protagonisty ten už nějaký emocionální výkyvy dává,ale taky to není žádná sláva. ( Zdá se mi to nebo vypadá jako Tary?). Celkově díl s konceptem jako takový byl solidní pilot,ale to co předvedli tihle rádoby herci to potápí. Dám tomu ještě pár dílů šanci,každopádně oproti Doom Patrolu a Teen Titans to je jak herecky tak scénaristicky horší. 3*,6/10 ()

Trevor

V mestečku Marais v štáte Louissiana vypukne nákaza, ku ktorej je privolaná lekárka z centra boja proti chorobám CDC Abby Arcanová, ktorá pochádza práve z tohto mesta a bude tak nútená čeliť nielen šíriacej sa nákaze, ale aj svojej minulosti...nepatrím k fanúšikom či už DC, Marvel a ani iných komiksov, ale úvodná časť tohto seriálu vo mne zanechala viac ako dobrý dojem. Možno to, že som sa nakoniec nerozhodol pozrieť si najprv filmové spracovani Bažináča z predchádzajúcich rokov bude výhodou. Viac ako solídna atmosféra, veľmi dobré prostredie a nezvyčajne prirodzene pôsobiaci herci.Veľmi sľubný úvod. ()

• Písnička, která hraje v baru, je „Rock Bottom“ od Paula Ottena. (Duoscop)