Jane je stále uvězněna v Podsvětí, zatímco hlavní postavu ovládne zlá síla. Rita je mezitím Nilesem pověřena úkolem a musí hledat útěchu u Larryho. (HBO Europe)

MERKATtv

Začiatok epizódy mohol byť kľudne na konci finále druhej série. Spravili v podstate to isté ako Titans ale nebudem hneď nadávať na tento DC problém. Epizóda je skvelá a konečne som sa cítil že sledujem Doom Patrol. Každá postava mala nejaký character development a prvých 5 minút bolo fakt skvelých. Celá epizóda ukazuje ako sa postavy posúvajú v živote ďalej a naozaj bolo skvelé vidieť konečne nejaký posun. Síce mám rád keď sú epizódy aj také uvoľnenejšie a odveci ale takéto epizódy sa k tomuto tímu fakt hodia a je škoda že ich je málo. ()

PKD

Lehce unylé. Leč, stále nadprůměrné. Začínám míti ale důvodnou obavu, že nám autoři Doom Patrol tým se vším všudy, tj.. plně funkční na bázi superhrdinského ansámblu, nenaservírují ani ve 3.s. :-/ Závěr s Madame Rogue (která nemá nic společného s X-men, hehe) ovšem velmi navnadil. Připomělo mi stylově, staré časy s 1.s. Lost. ;-) A pokud infa nelžou, právě ona, má varovati náš nefunkční a především dysfunkční ´´tým´´ před Bratrstvem Zla a hl. před mými milášky, Bratrstvem Dada. Tak snad je nezvrtají. ()

Martrix

Přiznám se, že nejsem zrovna fanda DC filmů a seriálů. Nesouvisí to ale s tím, že by mi vadily postavy se kterými se v DC pracuje. Ve skutečnosti se mi líbí víc, než leckteré Marvelácké a podvratnost některých z nic mě vysloveně baví. Potíž je ale v tom, že Marvel umí i ty své skautíky, narozdíl od DC prodat. Přesto se ale nejdou kousky jako je Preacher a Doom patrol, které ty poslední marvelární seriály s přehledem strčí do kapsy. V této epizodě se odehrálo tolik zajímavých věcí, kolik se třeba v Lokim, nebo Falconovi neudálo za celou sérii. Navíc nemáte šanci předvídat, nebo i jen odhadnout, co se bude dít dál (neznalý komixů...asi velké plus). Někdy to tvůrci až přehání, takže některé momenty nedávají smysl...ale v tomto případě je mi to buřt, protože to není důležité. Jsem potěšen, že se DP vrátila v celé své rozmanitosti zpět a co se týče nové postavy, která se vyloupne na konci...parádní entree :-) PS: počkejte si chvilku po najetí titulí, je tam ještě jedna extra důležitá scéna. ()