Doom Patrol - Season 4 (2022) (séria)

Immortimas Patrol (S04E09)

(epizóda)

Hudbou naplněný Den nesmrtelnosti přiměje Doom Patrol, aby se vyrovnala se svou minulostí i přítomností. (HBO Europe)

Martrix

Tak jo, o té americké úchylce zakomponovat do seriálu muzikálovou, nebo retro epizodu, většina z nás ví. Někdy je to vcelku fajn úlet, jako ve Star Treku New Worlds, to když je to dostatečně odlehčené a písně kvalitní a jindy je to pruda, kterou si užijí jen tvůrci a herci. Úvod této epky byl otřesný, většina písní byla mizerně zazpívaná a pro mě neposlouchatelná. Kdyby mě to tak moc nezhnusilo, mohl bych to považovat za tvůrčí záměr, protože....je to přece Doom patrol, břídilové, kterým nic nejde, ale spíš je to prostě spackanina. Ty další homosexuální výlevy už byly jen "třešničkou" na dortu. Ale....pod tím vším se táhne důležité rozhodování pro všechny postavy. Dát přednost fejkovému životu, ve kterém nejsou zrůdičky a tragédi, nebo... . Doomed je v tomto případě hlavně režisér a ten, kdo komponoval hudbu a písně. Díky nim tato epa působí diletantsky a mě z ní rozbolela hlava. ()