Kameňák

• Česko Kameňák
Česko, (2019–2020), 14 h 56 min (Minutáž: 55–63 min)

Réžia:

Ján Novák

Václav Vydra nejml., Pavel Kikinčuk, Martin Dejdar, Alice Bendová, Michal Novotný, Oldřich Navrátil, Veronika Žilková, Zuzana Slavíková, Jana Paulová (viac)

Stovky vtipov, hviezdne herecké obsadenie a prostredie, ktoré diváci skrátka milujú! Na obrazovky televízie Markíza prichádza nový komediálny seriál Kameňák, ktorý vznikol v česko-slovenskej koprodukcii, a voľne nadväzuje na úspešnú filmovú sériu. Diváci sa opäť môžu tešiť na stovky vtipov a na hviezdne herecké obsadenie – Václav Vydra, Pavel Kikinčuk, Veronika Žilková, Martin Dejdar, Alice Bendová, Jana Paulová, Oldřich Navrátil a mnohí ďalší sa postarajú o večery plné zábavy a dobrej nálady! Obyvatelia Kameňákova sa tentoraz pokúsia uspieť v celorepublikovej súťaži Pozitívne mesto roka, čo so sebou prinesie množstvo humorných situácií. (TV Markíza)

Recenzie používateľa WolfHigh k tomuto seriálu (2)

Kameňák (2019) odpad!

Kameňák jedna ok, kameňák dvě dá se i když trapnost místama byla, kameňák 3 beru jako zakončení triologie, ostatní už je jen absolutní odpad! Tento seriál ani neměl vzniknout! Nevím,proč někdo jako pan Novák vůbec existuje a jak mohl vystudovat filmovou školu? Nechápu ani proč si televize vydržuje někoho,kdo nikdy nevytvořil nic,co by bylo zajímavý, vtipný natož dobrý? A založit seriál se zoufalýma vyhaslíma hercema,kteří svým způsobem ani nejsou herci nebo jsou to špatný herci a nikdy v ničem kvalitním nehráli jako je Noha, Vydra,Novotný, Žilková,Krejčí a v neposlední řadě Krampol, které v dobrém filmu nikdy neuvidíte a celé to stojí na trapným opakovaným 30let starým humoru,který nebyl vtipný ani tenkrát, mi přijde absurdní! Nemá to hlavu,ani patu, je to o lidech,kteří hrajou dementy a říkají trapný hlášky o Chucku Norisovi. S otevřenou pusou jsem sledoval zbytečnou hodinu,která byla tak zoufalá, že jsem si říkal jedno slovo... Proč? Proč to vzniklo? Proč za tohle někdo platí? A proč někdo chce být tváří takového humusu? Odpověď je prachy. Zajímal by mě rozpočet na tento seriál a kdo tomuhle odpadu dal zelenou? Pokud se najde někdo,kdo tohle hodnotí dobře jako trol pan honajz a dokáže se na tuhle absurdní pí*ovinu koukat, tak se nedivím, že česká kinematografie je v takové prdeli! Pane Novák, jděte prosím do prdele a už nikdy nic nevytvářejte, nejde vám to a jste úplně zbytečný člověk,který nic neumí! ()

Sto miliónov (2019) (S01E01) odpad!

Kameňák jedna ok, kameňák dvě dá se i když trapnost místama byla, kameňák 3 beru jako zakončení triologie, ostatní už je jen absolutní odpad! Tento seriál ani neměl vzniknout! Nevím,proč někdo jako pan Novák vůbec existuje a jak mohl vystudovat filmovou školu? Nechápu ani proč si televize vydržuje někoho,kdo nikdy nevytvořil nic,co by bylo zajímavý, vtipný natož dobrý? A založit seriál se zoufalýma vyhaslíma hercema,kteří svým způsobem ani nejsou herci nebo jsou to špatný herci a nikdy v ničem kvalitním nehráli jako je Noha, Vydra,Novotný, Žilková,Krejčí a v neposlední řadě Krampol, které v dobrém filmu nikdy neuvidíte a celé to stojí na trapným opakovaným 30let starým humoru,který nebyl vtipný ani tenkrát, mi přijde absurdní! Nemá to hlavu,ani patu, je to o lidech,kteří hrajou dementy a říkají trapný hlášky o Chucku Norisovi. S otevřenou pusou jsem sledoval zbytečnou hodinu,která byla tak zoufalá, že jsem si říkal jedno slovo... Proč? Proč to vzniklo? Proč za tohle někdo platí? A proč někdo chce být tváří takového humusu? Odpověď je prachy. Zajímal by mě rozpočet na tento serál a kdo tomuhle odpadu dal zelenou? Pokud se najde někdo,kdo tohle hodnotí dobře jako trol pan honajz a dokáže se na tuhle absurdní pí*ovinu koukat, tak se nedivím, že česká kinematografie je v takové prdeli! Pane Novák, jděte prosím do prdele a už nikdy nic nevytvářejte, nejde vám to a jste úplně zbytečný člověk,který nic neumí! ()