Tina pracuje ako dôstojníčka colnej služby, čo sa v prípade ženy, ktorá šokuje okolie zdeformovanou tvárou, môže zdať nelogické. Lenže Tina má neuveriteľný čuch. Dokáže na diaľku odhaliť tých, čo majú strach a v batožine nepovolené látky a materiály. Počas jedného rutinného dňa v službe stretne Voreho, zanedbaného a mastného vlasáča v koženej bunde, ktorého pach nepripomína nič z toho, čo Tina dosiaľ cítila. Vore je kľúčom k jej záhadnej identite. (Film Europe)

january

Bylo by nefér tvrdit, že film byl bez děje nebo jakési pointy. Nicméně pokud se mi čtyřikrát za film chce zvracet, tak je něco hodně špatně. ()

viax

Jednoznačně pět hvězd. Film, který se mě takhle dotkne v hloubi duše, kde oceňuji herce, práci maskérů, kameru i lokace, o režii ani nemluvě, si zaslouží plné hodnocení i kdyby se na něj člověk kouknul jen jednou. Vřele doporučuji. Až budete mít lehce rozjímavou náladu a chuť se dozvědět o duši člověka, tak si tohle pusťte. Snad jediná poznámka — nepouštějte si film k jídlu, nemuseli byste dobře trávit. A až jej budete mít zkouknutý, podívejte se sem https://www.imdb.com/name/nm2514156/mediaviewer/rm0552448 ()

Dstar

Velmi zajímavý snímek...herecké výkony nadstandartní a kvalita to samé... nicméně podruhé už to vidět nechci. 70% za vysokou kvalitu snímku a herecké výkony...masky jsou extratřída oceněná nominací na oskara. 70% je v korelaci.. ps: pro darkrobyk:  ja bych si tu larvu vážně nedal :))) ()

BabyJane77

Neskutečný švédský úlet! herecky dokonalé, musela jsem se podívat, jak vypadají skuteční herci a tedy maskéři klobouk dolů. Spojler: nějak mi nešla do hlavy ta fantasy linka, furt jsem si myslela, že jsou to nějací dva hermafroditi nebo postižení, na kterých se podepsal medicínský systém a bylo mi jich hrozně lito, co jim to provedli. Až to dítě, pardon hlíst, kterému se dařilo v ledničce mi docvaklo, jak je to myšleno :) U některých scén jsem bohužel nestihla zavřít oči, takže bacha, slabším povahám může být delší dobu nevolno... Ale prostě celkově dávám 4 kousky, hlavně za tu nádhernou severskou odvahu, která je stejně lákavá jako jejich příroda. ()

Petbrab

Dám čtyři hvězdy. Byl to dost nečekaný syrový film. Trollové holt k severské mytologii patří. A vztahy jsou holt téma všude, kde se myslí a cítí vztek a jiné emoce. Podruhé už si to ale nejspíš nepustím. ()