Hrajú
Michaela May
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Horst Janson
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Alexandra Schiffer
Najlepšie seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Sharon Brauner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Bruno Eyron
Najlepšie seriály:
X-company (2015) (seriál)
Otázka rešpektu (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Claudine Wilde
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Christopher Barker
Taliansko
Najlepšie seriály:
Dr. Stefan Frank (1995) (seriál)
Eva Pflug
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Herb Andress
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Oliver Hasenfratz
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Ulrike Mai
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Lisa Riecken
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Walter Buschhoff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Gudrun Gabriel
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Maximilian Haas
Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Christoph Felsenstein
Nemecko
Najlepšie seriály:
Pod bielymi plachtami (2001) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Natja Jamaan
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Wolffov revír (1992) (seriál)
Ahoj, Robbie! (2001) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Ghadah Al-Akel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)