Bibi Blocksberg

Animovaný / Rodinný
Nemecko, (1997–2019), 25 h (Minutáž: 25 min)

Predloha:

Ulli Herzog (rozhlasová hra), Elfie Donnelly (rozhlasová hra)

Gisela Fritsch, Konrad Bösherz, Michael Chevalier, Barbara Ratthey, Helmut Krauss, Santiago Ziesmer, Michael Pan, Peter Groeger, Wilfried Herbst (viac)

Bibi a jej mamička sú čarodejnice. Bibi je neposedná čarodejnica, ale svojími kúzlami aj pomáha druhým. V meste žije namyslený a skúpy starosta, ktorému ide hlavne o neho a nie o obyvateľov mestečka. (Nessy56)

Hennes

Kouzelnická dcera Bibi, zdědila své kouzelnické schopnosti po mamince. Tatínek je obyčejný chlapík (dnes se jim říká mudlové). Bibi zažívá různá dobrodružství, nalezne dinosaouří vejce a pak se musí o dinosaura postarat. Na dovolené na tajemném hradě musí zachránit tatínka od upírů. S kamarádkou se dostanou do středu džungle, kde zachrání pana profesora s manželkou. Promění starostu a velitele policie v králíky a další příběhy. V každé situaci si poradí nějakým kouzlem a staniž se ....... ()

TomX2

Seriál, ktorému by som sa v tejto dobe najradšej vyhol, no beriem ohľad v to, že ako decku sa mi to páčilo a sledoval som to rád. ()

AnniqueCh

Tohle byl jeden z dětských animovaných seriálů který má generace sledovala na starém dobrém minimaxu, ach kde jsou ty časy kdy jsme byli jako děti takhle bezstarostný a mohli sledovat podle dnešních generací (přihlouplé) animáky bud se zvířecími postavami s lidskými vlastnostmi nebo lidské postavy s nadpřirozeným talentem jako tady Bibi Blocksberg malá čarodějnice ale vždy s úmyslem seznámit nás s dobrým i špatným chováním oproti dnešními minimaxu který se svým programem plným nic nevysvětlujícími animáky tomu starému dobrému nevyrovná. ()

krpik

Myslim si že je to velmi povedená pohádka pro děti.Mala kouzelnice,která zažívá dobrodružství a většinou ji mamka z toho dostane.Serial ma několik řad bohužel mi připada že už to nemá štávu když se spojila z druhou kouzelnici Tinou.Ale za samotny serial ***** ()