Sabrinina děsivá dobrodružství

• USA Chilling Adventures of Sabrina
USA, (2018–2020), 34 h 52 min (Minutáž: 50–64 min)

Hudba:

Adam Taylor

Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Richard Coyle, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Gavin Leatherwood (viac)

Recenzie používateľa RonnieSmith k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2018) (S01)

Na Sabrinu jsem se začala dívat jen kvůli krásné Kiernan Shipce a obecně jsem do seriálu neměla moc velké očekávání, ale byla jsem příjemně překvapena. Seriál má skvělou atmosféru a každá epizoda vás dokázala něčím zaujmout a pobavit. I když někomu může vadit tenhle mišmaš žánrů, mě to překvapivě chytlo. Občas mi už lezly krkem všechny ty feministické kecy, protože toho na můj vkus bylo prostě moc, ale chápu, jakou myšlenku tím chtějí poslat. Jinak je to skvělý příběh o mladé sympatické čarodějce se skvělými efekty, hudbou i prostředím, který určitě stojí za zhlédnutí. ()

Série 2 (2019) (S02)

Do druhé série Sabriny jsem šla s obavami, že to půjde z kopce stejně jako například Riverdale. Byla jsem ale naprosto unešená a musím říct, že se mi druhá série líbila ještě víc než ta první. Naprosto jsem se zamilovala do Sabriny a Nicka. Herci podali stejně jako v první sérii perfektní herecké výkony a dějová linka byla zajímavá a nestalo se mi, že bych se byť na vteřinu nudila. Těším se na 3. sérii a doufám, že to bude pokračovat stejně dobře jako předešlé série. ()

Kapitola dvacátá devátá: Temnota (2020) (S04E01)

V podstatě se na to koukám jenom kvůli krásné Kiernan Shipce a to, že je tam teď dvakrát, mi úžasně zlepšilo den. Jinak to není žádné mistrovské dílo a strašně mě štvou ty jejich násilně vtlačené věci, kterými se snaží poučit nebo propagovat nějakou myšlenku. Tentokrát to byla sexuální výchova a už vidím, jak by se to přesně takhle sehrálo v reálné konverzaci. Postava Rosalind mě prostě občas strašně štve a nedokážu jí přijít na chuť. ()

Kapitola třicátá: Nezvaný host (2020) (S04E02)

Tahle epizoda se mi nějakým způsobem hrozně líbila. Konec mě úplně nadchnul, abych si šla hned pustit další epizodu. Bohužel nedokážu dostat z hlavy "the uninvited" a jeho "you broke my heart". Doufám, že se tam ještě někdy objeví, protože teď je zase tak strašně sám. ()