Deurim naiteu

• Južná Kórea 드림나이트 (viac)

ronyyy

Oživlé panenky dělají ochránce středoškolské studentce, která nemá rodiče, žije v karavanu a je totálně neschopná a jeden z těch panenenk se do ní zamiluje. Objeví se ale další oživlé panenky, co se ale staly lidmi a dostanou se s nimi do sporu, do toho pomáhají již zmíněné neschopné studentce se školním tanečním vystoupením a hned po něm umřou.  Zajímalo by mě, na čem jeli tvůrci, nicméně nuda to fakt není. ()

Lex.San

Na to, že jsem od toho nic nečekal, mě tenhle počin docela potěšil. Sice jsem asi tak v půlce krizi, kdy jsem si řekl, že ne díky, ale další díl vidět už nemusím, ale poté, co se ukázalo, co jsou vlastně kluci zač a následně jejich vlastní váhání nad tím, jak se zachovat, mě nakoplo a donutilo dokoukat až do konce. A ten konec. Bylo by to lepší a asi bych zvedl i o bod hodnocení, kdyby to skončilo, jak to skončilo, ale bez epilogu prosím. Takhle dávám 2* a to si myslím, že jsem ještě docela hodný divák. (5/10) ()

aktakanamor

Na začátku jsem si říkala WAU duchové, ale pak jsem zjistila, že to jsou oživlé panenky. Hvězdu dávám za nápad, příjemné sledování a konec, který jsem chtěla nečekat. ()