The Farm

Mladý pár cestuje po americkom vidieku a kvôli dlhej ceste sa zastaví v nie príliš prívetivom motele. Správca je riadny čudák, ale ako miesto k odpočinku by im mal miestny podnik stačiť. Po prebudení zisťujú, že sa ocitli na akejsi farme, ktorú spravujú šialenci v maskách zvierat a v klietkach chovajú ľudí. Ich najnovšou obeťou sa stal práve tento pár a z tohto desivého miesta zjavne nie je úniku. (Marceloo)

Pitryx

Tak atmosféru to mělo a bylo to dobře uděláno. Bohužel v podstatě bez gore efektů, takže na své jsem si moc nepřišel. Přesto se musím přiznat, že jsem byl dost zvědavý, netušil jsem totiž o čem film vůbec je. Takže jsem čekal a čekal a trocha napětí tu byla. Jenže, ono mne to začalo poté nudit, ale to už byl naštěstí konec. ()

Seb_Corvus odpad!

80 minút, počas ktorých sa dokopy nič nestalo. Klietky, z ktorých by unikol aj rozumnejší pes a "hucows", ktoré pornopriemysel dokáže natočiť s väčšou zvrátenosťou. Po takom dlhom rozbehu, by človek čakal, že sa niečo stane a nie, že uvidíme ako si hlavné postavy daju dve kolečká okolo farmy a zomrú. ()

argo.smile

U mňa sklamanie. Mohla to byť dirty mäsiarčina s pokusom o poriadne prežitie uväznených ľudí. Čakal som likvidovanie magorov pri pokuse o útek a dostal som len pokus sa zviesť v autobuse. ()

Naghavi

Tři hvězdičky za zpracování, kameru a hudbu... Samotný potenciál nevyužitý, hrozně slabé...V takových kulisách rozlehlé farmy z toho tvůrci mohli vytřískat hodně, ať už pořádné naháněčky o přežití, Gore masakr, cokoliv, s takovou se film hodí snad i po desáté na Novu...🙄 ()

Polgedney

Hlavní hrdinka mi byla tak nesympatická, že jsem doufal že z ní tu dojnou krávu udělaj. Jo a herecký výkony ubohý (zvlášť od hlavní hrdinky) ()

Mukade

Neviem sa rozhodnúť či to bola skôr komédia alebo horor, v každom prípade to ale bola zúfalá peetchowina, lol. Najzaujímavejšia bola prvá časť, kým sa nezačalo niečo (zlé) diať, človek bol ešte plný optimistického očakávania, ktoré ale následne bolo sklamané ako to už zväčša býva. Masívne preklikávanie ale hodne pomohlo prepracovať sa k vytúženému záveru filmu. Neviem si predstaviť to dosledovať bez neho. To by bol horror xD ()

Little_Sawy

Zaujímavý nápad pri ktorom niektorý možno čakali viac gore, odtrhávaní hlav, viac válajúcich sa črevíčok a rozpárovania tiel ľudí ktorý by vkročili na farmu, prípadne na ňu bolí unesený, tenhleto filmek to robí zcela inak. Neceknutie ani slovo ľudí v maskách dáva filmu pozornosť či sú to psychopati alebo totalne zjavení magori, ktorý by spravili jatka len tak pre potešenie. Nápad mať čubky jak kravy na mléko je taky totalne ujetý, ktorý z racionálného a zdravého mozgu výjsť nemohol. Ocenila by som, keby film aspoň ukáže jak by sa hlavné postavy chceli pomatiť, a poriadne im to tam vypáliť, sem tam jedného cvoka zabiť ale ono nic.. Žadnej hokus pokus..hlavný obrázok, vraví za všetko. ()

Sylviiik

Podle námětu jsem teda čekala mnohem víc. Tohle je snad první film, kdy mě víc bavil ten zdlouhavý psycho začátek než konec. Jen mi hlava nebere pár věcí: Zaprvé: V dnešní době, kdy je planeta přelidněná, jeli takovou dálku a nikde nenarazili na jiné auto a jiné turisty než ty podivínské lidojedy? Zadruhé: to jim fakt nepřišlo divné, že na benzínce, kde se rozhodli tankovat, neměli žádné jiné zboží ani se tam nesvítilo a vevnitř to vypadalo jako v temnici? Já když někam přijdu, tak se nejdřív rozhlédnu, kde jsem se to vlastně ocitla....a Zatřetí: Přišlo jen mně totálně nelogické, jak ten chlap uvažoval? Divnej cápek, co mu chybí ucho, dřevěná chajda a nikde nikdo, navíc.....po sektání s tou nerudnou babiznou bych já chtěla bejt co nejdřív doma a žádné seznamování s krajany teda!!! Film jako každej druhej: Lidi stupidně uvažují, stupidně se chovají a stupidně vypadají! Jedna hvězda za chladnokrevnou ženu! ()

F50Ferrari

Ale jo, mě se to líbilo, ... já sice vegetarián nejsem, ale moc takovým lidem fandím a respektuju je a tenhle film mě osobně vůbec nevadil. Jsou mnohem větší sračky a hlavně mnohem nechutnější filmy co mají o dost lepší hodnocení. Mě náhodou tenhle film udržel v pohodě při něm neusnout i v ranních hodinách. 38% si nezaslouží ani omylem. Samozřejmě že 5* je nadhodnocenný, ale když vidim to hodnocení zde tak proč ne. 65 % bych dal. ()

Fuck

Podle názvu sem čekala krvák,ale to jsem se spletla. Je to horor bez gore, které mi tam chybí, také emoce a herecké výkony tam žádné nejsou. Ve filmu jde v podstatě vidět co lidé dělají zvířatům, ale opačně. Hodně,ale oceňuji,že autor nekopíruje filmy co už jsme viděli,ale snažil se být originální. ()