Kadeřnictví - Série 1 (2018) (séria)

Je mladší milenec lepší? (S01E01)

(epizóda)

Malé kadeřnictví nedaleko rušného centra je plné lidských osudů. Co účes, to příběh. Místo, kde se řeší ty nejzásadnější otázky života. Otevřeně a s nadsázkou s vámi hrdinky seriálu sdílí své životní výhry i prohry. (Stream.cz)

salahadin odpad!

Pro chlapy horor, fakt zámek hrůzy. A jen doufám, že pro ženský to není "normální". Já tyto a podobné slepičince velmi těžko snáším a zlobím se na svou zvědavost koštnout nový streamácký seriál. ()

Sabrewulf odpad!

Otřepaný výrok "To už je lepší čumět do zdi", zde skutečně platí. Tohle nemůže bavit ani ty nejtupější ovečky, co sežerou všechno. Sedněte si do kadeřnictví a poslouchejte ostatní. Vyjde to úplně nastejno. Podle mě tyhle braky dělají schválně, aby zjistili, co divák vydrží. ()

Ichabod odpad!

V práci jsem si dřív Stream pouštěl a na některé pořady se těšil. Teď jsem to po měsíci zase pustil v práci abych si nakoukal Odvážné palce a zobrazila se reklama na tenhle shit. Opravdu tomu nedávejte ani šanci. 6 minut se táhne jak tejden, všichni do jednoho totální demence, dialogy o hovně, nevtipný a vypadá to jak srance co člověk najde v šest odpoledne v televizi, než to stihne přepnout na youtube. Konec Streamu. ()

Cortesz

To bylo co, absolutně bez smyslu, logiky, prázdné nic, peklo. Jednu hvězdu dávám proto, že si počkám, co z toho bude, ale myslím, že to skončí víte kde. ()

Adelka123

Co to je? A co to dělá na Streamu? Stýská se mi po Blaníkovi :-( Nehodnotím, protože asi nejsem cílová skupina, toto je mimo mé chápaní.... ()

mikehoblog

Vůbec jsem nepochopil, o co tam vlastně běží. To má být jako sekvence nějakých skečí, které nejsou vtipné, nebo...? Jestli tohle byl kdysi nějaký koncept, tak skončil zjevně dost nedotažený. Ocenil bych snad jen poslední větu prvního dílu: "Tak to tady třeba zapálíme." Nápad to totiž není vůbec špatný. ()

Ozz

Budu zvedat hodnocení, ale tento počin je nenáročnej a o ničem, ale dobře se mi na to kouká. Řeší tam blbosti a je to nadsázka, takže nehodnotím kvalitu, která je hrozná, ale nápad. ()