TY

• USA You
Krimi / Dráma / Romantický / Thriller / Psychologický
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa holka218 k tomuto seriálu (2)

TY (2018)

O tomto seriálu jsem toho slyšela tolik, že jsem se na něj musela taky podívat. Téma je docela originální, ale pořád mám pocit, že už jsem někde něco podobného viděla. Myslím že to byl film, ale netuším jaký. Seriál je fajn, ale čekala jsem ještě o maličko víc. Joe je velice charismatický, roztomilý a dost naivní psychopat. Paradoxně s jeho postavou nemám žádný problém. Problém mám s Back. Trochu nesympatická a dost sebestředná. Nechápu, co na ní Joe vidí a stejně tak na Candice. Opět další seriál, kde se vyskytují vnitřní monology postav. Musím říct, že tento prvek bývá pro seriál velkým plusem. Polovina první série je úžasná. Seriál mě hned chytil a musela jsem sledovat pořád dál. Jenže v polovině první série se něco změnilo a už mě to tolik nebavilo. Některé části byly dost předvídatelné a některé dost zbytečné. Přijde mi, že Joeovi všechno vychází až moc snadno. Jako při sledování není zrovna nenápadný a ta krabice s knihami.... taky moc jednoduché. Po konci první řady jsem nechápala, jak chtějí udělat řadu druhou, aby byla smysluplná a navazovala. Nakonec musím přiznat, že se jim to docela povedlo. Ve druhé sérii to mám opačně, než v té první. První polovina je slabší a druhá naopak lepší. Love je kupodivu docela sympatická. Některé věci působí trochu ochraně a jsou stejné jako v předešlé řadě. A Joe to má opět docela jednoduché. Závěr druhé série je vážně něco. Jsem zvědavá na třetí sérii, ale docela se bojím, že to bude trochu moc a pořád to samé. Uvidíme. ()

Série 3 (2021) (S03)

Tak tohle nee. Seriál měl skončit druhou sérií a dál nepokračovat. Třetí série je podle mě docela omyl. Každá další série působí méně a méně realisticky a přehnaně. Spousta věcí se opakuje, jen tady se ještě trochu přitvrdilo. Tak nějak to na mě působilo jako natahování seriálu a nedokážu si představit, co chtějí dělat ve čtvrté sérii. První dvě série úžasné, ale tohle už nee. V nejlepším se má přestat. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021