TY

• USA You
Krimi / Dráma / Romantický / Thriller / Psychologický
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa Patrik.Schou k tomuto seriálu (2)

TY (2018)

Docela dobré, jen to mohlo skončit druhou sérií. První nejlepší, druhá už na 4 z 5 (poprvé se objevují zásadnější "nenávaznosti" v psychologii postav, zejména na konci druhé série) a třetí série už je zbytečná, v polovině řady tak na 2 z 5. Podobnost s Dexterem bych tam nehledal, kromě toho, že oba mají krabičku se suvenýry schovanou ve ventilaci. Joe je psychopat, je nemocný člověk a je to dobrá studie nemoci a stalkingu, kdežto Dexter byl spíše marvelovský hrdina, který bojoval proti zlu. Z hlediska akce a napětí vyhrává na celé čáře Dexter, z hlediska pokusu o mapování mysli stalkujícího psychopata vyhrává You. ()

Série 3 (2021) (S03)

Tahle série už neměla být. Oproti prvním dvěma už je to tady nuda. Jakoby scénárista už nevěděl, co by se ještě mohlo, mělo stát. Postavy začínají být ploché, hlavní hrdina čitelný, usedlý.  Tady už prostě dochází obsah a uměle se natahuje. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021