TY

• USA You
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa dO_od k tomuto seriálu (4)

Pilotní díl (2018) (S01E01)

// HBO udělala z incestu cool věc k diskuzi, Showtime zase ze sériového vraha děsně sympatického chlapíka se srdcem na správném místě, nyní je na řadě stanice Life (a čerstvě Netflix), aby proměnili vášnivého stalkera v boyfrienda roku. A za mě říkám - líp k tomu vykročit snad ani nešlo. Hlavní dvojice rozkošná, scénář je takovej dospělejší, temnější Riverdale, děj pochopitelně soustředěnější, na úvod zkrátka všechno sedí jak má. Tak snad ten zbytek nezklame. 9/10 ()

Série 3 (2021) (S03)

// Lol. Jako nic tuhle řadu nevystihuje víc než tyhle tři písmenka. Jsem rád, že třetí série byla jiná, předvídatelná jako blázen, to na tom bylo ale zároveň paradoxně i nejvíc sexy. Vědomí, že se něco blíží, a vy to zároveň chcete vidět, a zároveň tak trochu nechcete. You se stále drží ve sféře Dextera pro diváky odrostlé na Gossip Girl, pořád je to primárně guilty pleasure, dokud ale budou tvůrci zvládat udržovat tenhle formát akorát tak svěží, aby se to nestalo repetitivní, budu spoko. 7/10 P.S. víc lásky pro Victoriu Pedretti. ()

Série 4 (2023) (S04)

// Guilty pleasure od začátku až do konce, ale pleasure teda pořádný, ne že ne. Ačkoliv už se ten popíkovej koktejl Dextera a Gossip Girl ve třetí řadě začínal nebezpečně opakovat, v té nové se přece jen zjevil nový koncept, díky němuž ta (asi) nevyhnutelná finální fáze ukazování trumfů byla přece jen zase dost "fresh" na to, abych s úsměvem spolknul i tu největší habaďůru. Seriál, který je natolik chytrý, aby dokázal pracovat se svou vlastní hloupostí s nadsázkou, u mě vždycky bude mít plusové body. Zároveň je ale asi načase si přiznat, že Joe si žádnej happyend nezaslouží, a dříve nebo později už by mohl někomu skončit pod kudlou. A možná by bylo lepší to dříve než později. 8/10 ()

Joe vyráží na dovolenou (2023) (S04E01)

// "Shit! I'm in a whodunnit – the lowest form of literature..." Joe je zpátky a moje milované guilty pleasure s ním. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021