TY - Série 2

(séria)
Krimi / Dráma / Romantický / Thriller / Psychologický
USA, 2019, 8 h 13 min (Minutáž: 45–51 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Victoria Pedretti, Ambyr Childers, Jenna Ortega, James Scully, Robin Lord Taylor, Adwin Brown, Carmela Zumbado, Marielle Scott, Chris D'Elia (viac)

Seznamte se! Tenhle neobyčejný chlapík je Will Bettelheim. Právě dorazil do LA a slíbil si, že si dá od vztahů pauzu. Jenže láska si tě prostě najde. Stejně jako vražda. (Netflix)

TesterX

Jak jsem naznačil s hodnocením první série - to byla lehká oťukávačka před tím, co se začne odehrávat s těmi následujícími. Joe se vyvíjí a s ním i jeho další vztahy s nově příchozími postavami. Otázkou je, jak moc dobře nebo špatně. Monology hlavního hrdiny jsou opět excelentní a komentování jednotlivých scén Vás vtahují až nezdravě do myšlenek hlavního aktéra. S touto řadou přichází řešení nejenom dění kolem sebe, ale mnohé další, což přináší spoustu komplikací, ale také opravdu nečekaných zvratů. ()

Naby

Druha serie jde trochu dolu, uprostred serie uz jsem se celkem dost zacal nudit a doufat, ze uz to brzo skonci. Nakonec se to ale celkem rozjelo a bylo k videni i par novych, zajimavych kousku, takze takova horsi 4ka, celkem 3,7* ()

Stinger78

Oproti první sérii, to bylo o hodně slabší. Hrdina se nám přesunul do z NY do LA, aby se pokusil o nový život. Ještě více ukecané, než první sérka, ale už to nemělo takový drajv a mnohdy jsem se přistihl, že u toho dělám něco jiného a stejně mi nic extra neuteče... ()

KuceraJohny

Jak jsem psal i u první série, tenhle typ seriálu je pro mě zcela nový. Nikdy jsem neviděl Dextera nebo něco podobného. A právě možná proto jsem furt neustále v šoku. Nevím jak to v tomhle žánru chodí, ale You prostě nedokážu prokouknout a ať si myslím cokoliv tak nakonec zjistím že je to jinak, což je na tomhle asi ten největší plus. Ten fakt, že nikdy nevím co se stane. Co se však týče vývoje seriálu tam nejsem příliš šťástný. Začátek mě totálně odradil, že jsem dokonce přemýšlet o ukončení sledování. Nakonec jsem si však řekl, že to zkrátka dokoukám a pokračoval jsem. Změna lokality mě také docela rozzuřila, New York navozoval takovou příjemnou melancholickou energii a podle mě to zde naprosto sedělo. Zatímco věčně slunné LA, je sice také pěkné město, ale do New Yorku má hodně daleko. Ze začátku jsem také těžce nesl fakt, že po Beck hned nastoupí nová hlavní žena a dlouho jsem s tím bojoval, až nakonec Love dokázal vzbudit určité sympatie. Ale aby jsem neříkal jen to špatné, tak v druhé sérii jsou o poznání zajímavější vedlejší postavy, vývoj Joeovi povahy je také plus a Candace tu taky není na škodu. Původně to byla hlavně ona, která mi aspoň něčím připomínala první sérii, avšak působila hrozně chladně, takže člověk ji v lásce příliš neměl. Poté co, ale projevila strach jsem nevěděl komu mám fandit. Zkrátka série You si drží své 3 hvězdičky přičemž první série je podle mě o chlup lepší. Ale i zde se najdou výhody. ()

Metuje

Přestože rozjezd série byl velmi pomalý, až nudný, druhá polovina série se příjemně, možná až moc rozjela, ale užíval jsem si každou minutu. Vše je navíc doplněno skvělým soundtrackem Blake Neelyho. ()

NikiVai

Druhá série stojí na totožném principu jako ta první, ale pro mě je tu už trochu moc postav a to hollywoodské pozlátko bych tam mít nemusela. Přesto stěžejní linka s Love a jejím bratrem je zase prima napínavá. ()

HLADOVYvlcak

První série super. Ve druhé je už na začátku poznat, že je to "netflix". Politická korektnost z tohoto seriálu kape jako sliz. Hlášky typu "bílé nikdy nikdo z ničeho nepodezřívá", scéna s muslimskou .... a hláška že dnes už jsou arabové všude, partie přátel hlavní hrdinky - nikdo normální, jenom samej úchyl, protěžování sociálních sítí a hlášky typu "kdo nemá instagram je mumie" udělaly z fajn seriálu nekoukatelnou propagandistickou záležitost, jako kdyby scénář psala vydra "europanička z čt" fridrichová. Jedna velká ubohá korektní propaganda. Fuj. ()

Kosik8

Tak tohle je jiná lahůdka. S ženou sme to doslova hltali. Trochu sme se obávali po skvělé první sérii, jestli ta druhá náhodou nebude stát zaprd jako se to často stává.. Ba naopak, druhá série tomu dala ještě větší grády a můžu říct, že poslední 2 díly 2 série sou na sólo film, oskary atd.. Neskutečně propracovaný seriál pro všechny kdo má čas a chuť kloudný seriál co má hlavu a patu. Za mě snad i 11/10 ()

Kokotek230mm

U nás v Balíkově jsme první serii skoukli za jeden večer na místním fotbalovém hřišti po zápase TJ Jiskry Balíkov proti vedlejšímu Mamlasovu, kteří nastoupili kompletní jedenáctka v rouškách a hovnajs viděli. To ale odbočuji a serial celá vesnice včetně důchodců ohodnotila 5slípkama , které jsme druhý den obětovali místním bohům.. Celkem během serialu padlo 6 sůdů odporně silného ležáku a 10 lahví fernetu a 2 lahve načerno pálené pálenky od starého Bobra od řeky. ()

gggggg

V druhej sérii nastal pomyselný prepad. Veľa vecí sa zmenilo, prostredie, hlavné postavy - jediná čo mi vadí je Forty. Ono nevadí mi herec, ale skôr charakter postavy akou je, nedokážem sa s ním stotožniť. Love je rozumnejšia, menej prchká ako bola Beck a aj krajšia. Taktiež mám pocit že tvorcovia to začali až moc komplikovať a začala sa strácať tá krásna jednoduchosť prvej série. Uvidíme čo prinesie 3. séria, ale chcelo by to niečo nové, čo tu ešte nebolo. ()