TY

• USA You
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa SidneyP k tomuto seriálu (2)

Série 4 (2023) (S04)

No, i když přišel ve druhé části docela překvapivý zvrat, už se mi to celé zdá trochu moc. Stále platí, že většina vedlejších postav je vám totálně ukradená, začíná to být strašně překombinované a toto je vůbec první série, kterou jsem si moc neužil. ()

Liška a pes (2023) (S04E05)

Na mě už to trošku začíná být moc. Krom toho, že nesdílím nadšení, že se Joe rozhodl přesunout do Evropy, tak celkově těch náhod, že se kolem něj během let motá tolik psychopatů, vrahů, lidí s duševními problémy a já nevím co ještě, je prostě mnoho a začíná z toho být trochu rychlokvaškový gulášek. Policie evidentně funguje na obou kontinentech stejně idiotsky a blbě, když jim Joe 4 série uniká. Furt jde o dobré dílko, kdy u toho dokážu celkem vypnout, nicméně méně je někdy prostě více, ten vibe z první a druhé sérky už je bohužel pryč. A zatímco v minulých sériích jste věděli něco málo o vedlejších postavách, resp. žili a měli jste je rádi/fandili jste jim, v této vám je celá banda úplně a totálně u prdele, prostě "tam jsou". Velký špatný. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021