S pomocí svého staršího bratra a spolupachatele Tima se Mimi šéf prodírá drsnou firemní džunglí společnosti BabyCorp a snaží se dosáhnout nemožného: rovnováhy mezi prací a soukromím. (TV Minimax)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (5)

Mimi šéf: zpátky ve hře (2018)

První filmový Mimi šéf nebyl špatný, pracoval zase s trochu originálním nápadem a na prostoru jednoho celovečeráku fungoval. Seriál je oproti němu ale peklo. Že je animace horší, to je přirozený, ale existuje mnoho příkladů, kde se seriál dokázal filmu přiblížit (Kung Fu Panda - Legendy o mazáctví). Mimi šéf: zpátky ve hře ale takovým seriálem není. Je mi jasné, že je točený výhradně pro nejmenší děti, ale neuškodilo by občas se pokusit pobavit i rodiče/dospěláka. ()

Série 1 (2018) (S01) odpad!

Vyložený peklo. Bez vtipu, naopak se spoustou trapností. I seriál Kocoura v botách byl o úroveň chytřejší a lepší. ()

Série 2 (2018) (S02)

Má cenu to vůbec komentovat? Sice je to o 1* lepší než první série, ale tak nějak sám nevím jak je to možné. Kvalitou je to totiž skoro stejný odpad. ()

Série 3 (2020) (S03)

Změna pravidel (starší brácha jde po prázdninách do školy) nepřinesla vůbec nic. Jen 11 dílů nudy pro rodiče. ()

Série 4 (2020) (S04)

Závěr byl sice povedený a celkem emotivní, ale jinak jsem rád, že tohle peklo už je za mnou. ()