Mimi šéf: Vánoční bonus

• USA The Boss Baby: Christmas Bonus

Mimi šéf si omylem prohodí místo s jedním ze Santových elfů a uvízne na severním pólu. Tak takové Vánoce ještě nezažil! (Netflix)

Stanislaus

Celovečeráky o Mimi šéfovi se pohybovaly sice v průměrných, ale díky akci a humoru v divácky atraktivních vodách. V případě Vánočního bonusu ubyla dávka humoru i akce, zároveň se mi ono didaktické ponaučení, které je pro animáky typické, zdálo hodně jalové. Jedinou zajímavou postavou byl Dongle (a jeho přízvuk), ostatní byli lehce zapomenutelní. Ještěže se jednalo o středometrážní film! ()

oveckaoa

Jediný důvod proč jsem do toho šel je ten, že se mě líbila dvojka a čekal jsem , že tohle bude podobně dobré což není jelikož postavy ze dvojky ty děcka jsou zde ani né 3 minuty.  Mimi šéf slaví první Vánoce a zjistí, že Santa je bývalý člen Baby Corpu je na něho naštvaný a chce se pomstít , ale vymkne se mu to a vymění se s jedním elfem co vypadá jak on akorát má brýle. Tak udělá vzpouru elfů a Santa odejde do vyhnanství pak zjistí, že bez něho to nepůjde a snaží se ho přemluvit. Nebýt konce , který jediný je vtipný a té písničky tak odpad. P.s. nevím kdo to překládal do češtiny , ale Santa Klaus a Mikuláš jsou dvě rozdílné postavy jednou to má přeložené jako Santa a jednou jako Mikuláš to je tak těžké to po sobě zkontrolovat? ()

BOURQUE

Vianočný špeciál „The Boss Baby“, ktorý je na podobnej úrovni ako celovečerné snímky („The Baby Boss“). Nič viac, nič menej. Osobné hodnotenie: 72% (***)  ()