Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Yzzyoff

U filmů ve spektru žánrů akční komedie lze přimhouřit oko nad leckterou dírou ve scénáři (a že jich bylo!), ale musí to vyvážit buď výbornou akcí, nebo humorem. A obojího je tu poskrovnu. Ze všech hlášek jsou vtipné asi tak tři, a akce je rutinní, nesmyslná a za ty peníze bych teda čekal lepší CGI (viz scéna s koridou). Postavy špatně uvěřitelné, patrně vlivem scénáře, který místy zní jako začátek wrestlingového zápasu (a Dwaynovi to sice sedí, ale odborník na psychologii?...), s logikou se nikdo moc netrápil, ale především je to nuda. Stopáž by mohla být o 20 minut kratší, zvratů o polovinu míň, a vůbec... Být to úplně jiný film, třeba by to bylo fajn. ()

ilegal1983

Treba to brat s rezervou a necakat od toho nic snad okrem dobrodruzneho nadychu.The Rock sa tu nepere a vlastne skor dostava nakladacky cize v tomto smere nuda.Okrem par hlasok Reynoldsa tu vlastne ani nic poriadne neni.Navyse je to dlhe ako pritoky amazonky.Chapem ze to bola asi pre kazdeho jedneho len taka bokovka a je to vidiet ze to neberu vazne.Ta Gouda me sklamala bola ale strasna hlaska pre ktoru pridavam hvezdicku. ()

tein

Toto je opravdu spatny vysokorozpoctovy film perfektne definujici Netflix filmovou prodkuci s napechovanym rozpoctem ale stale jen zemereny na hodne nenarocne Netflixove divaky. Pripomina mi to (ac dost predrazeny) TV film a tim to prakticky i je. Netflix si proste rekl upleteme z hovna bic, zaplatime majland za vizulani zpracovani a narveme tam popularni herce, kteri proste budou chrlit jakykoliv vtipy z rukavu kdykoliv to pujde (i nepujde). Na scenar, dej, originalitu (neokoukanost), hloupa a nudna klise, logicnost, vtipnost... se sice nehledi, ale presto to ma uspech mezi konzumni spolecnosti. Takze Netflix ukazal presne jak se nemaji delat filmy a take poukazal na nenarocnost divaku, kteri dobre naservirovane sezerou i na zlato obarvene lejno, a jeste na tom dost vydelal. ()

eexDon

Für mich - 65%, - /absolutně tupý děj, celkové vyznění jako parodie Indiana Jonese se moc nepovedlo/, + /akce šla, hlavně útěk z ruského krimu a akce na konci, nacisté taky byli, výprava velkolepě digitální/, hodnocení - nic extra volovina, která byla dosti průměrná, na ten rozpočet teda nic moc a ty povinné dějové zvraty, to snad ani nebyla pravda ()

lukas.pukas.

Sice davam 2hvězdy ale film si zaslouží shlednutí , trochu me zklamalo že se to trochu zvrhlo v pohadku , ale i tak se to dalo ,  Ryan Reynolds a jeho osoba k terou hraje v podstate v  každém filmu stejně je vlaste  originalní , je to snad jediný herec to hraje všechny postavy stejne a prochází mu to , s kombinací s Rockem to šlapalo a humor byla hlavní složka, trochu i ta intrika na konci , bohuel me sklama scena v bunkru ,přišlo už mi to moc a trochu mi to rozhodilo mé hodnocení, i přesto 55% ()

BigJohn02

Dwayne i Ryan mě obvykle baví, dlouhé nohy Gal Gadot mě fascinují, ale zjevně to na skvělý film nestačí. Takový extrakt mnoha viděných zápletek a dějových obratů. ()

Jamien0

Standartní, průměrný Netflix akčňák. Čekal jsem snahu o vtip každé dvě minuty. Fyziku-a-smysluplnost-postrádající akci, kde nikdo nebude vypadat že je vlastně v nějaké potyčce. Průměrný příběh s tunou očekávatelných plot twistů s ještě průměrnějším scénářem a guess what, nespletl jsem se ani v jedné věci.  Pokud jste skutečně (ale opravdu skutečně) jednoduší diváci, red notice pro vás bude v pohodě jednohubkou, kterou když absolutně vypnete mozek a zavřete obě dvě oči, si možná budete dokázat i docela užít. Pokud ovšem nepočítáme závěrečných dvacet minut, který jsou bezkonkurenčně nejhorší části filmu a naštvali mě v tolika věcech že se až divím jak se jím to vůbec mohlo povést. ()

Majkl_fuky

Jedna hvězda za vtipnýho Reynoldse. Rock je hrozný prkno, navíc měl asi tik v oku, a kdykoliv se tam objevila Gadot s neskutečně pičinoidním výrazem, měl jsem chuť to vypnout. Otravná policajtka a prcek s rádoby charismatickým hlasem tomu taky moc nepřidali. Možná kdyby děj nelítal tak ztřeštěně, jak míček v Pinballu, nějak by se to dalo přežít, ale když nad tím přemýšlím druhý den, byla to fakt hrozná fraška. ()

FlyingGentle

Silný nápad, skvělí herci, výborná akce, ale až moc ke konci překombinované. Některé vtípky vyzněly do prázdna, ale jinak sranda a sličná Gal Gadot i španělská inspektorka dělají z filmu pěknou podívanou. Filmu by slušela kina, na normální TV potenciál tolik nevyzní. Předpokládám, že bude dvojka :-) ()

Hanika_

Zábavné to je, ale... Akční to je, ale... a takhle by se dalo pokračovat, je to takové nemastné, neslané a ani nevím proč, musela bych se na to asi kouknout znovu, ale za to fakt nestojí. Takže pokud nechcete nic u čeho se musí zapínat mozek a neočekáváte nějaké super akční zážitky, tak je takový průměr na zabití času. možná jsou 3 hvězdy moc, ale zaokrouhlila jsem to z 2,5 ;-) ()

serbero

Videl som to určite, no nejako si to nepamätám-nevybavujem, to znamená, že to nič moc nebolo. Keď som po mesiacoch pozrel trailer tak si vybavujem, len scénu s úteku z mrazivé väznice niekde v Himalájach. Neviem či dve hviezdy nieje veľa. ()

Sejkorka

Tak si to shrneme. Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal Gadot a Ryan Reynolds). Dle informací v zajímavostech všichni herci vydělali 20 mis USD. Člověk se fakt říká, za co ? Těžko soudit, kdo z nich je nejhorší, patrně Johnson. Gal Gadot, ono je to takový milý děvče, pohledný, inteligentní. Ale jak vyklouzne z uniformy Amazonky (což se stane i ve WW, najmě té 84), tak její vnady a úsměv zdaleka nestačí. Tenhle film je v podstatě parodie. To by třeba ještě šlo, ale chvílemi je to snad až parodie na parodii. Ty 2* jsou ještě milosrdné, protože v % tak 30. ()

ThoumY

Další naprosto odpudivý ohavně o hovně nechutný a zároveň nechutně generický velkorozpočtový skeč o bandě náhodně vylosovaných kašparů, kteří za původně míněnou myšlenkou směřovat se všemi těmito aspekty ke komedii, zábavě, akci a požitku, ve výsledku skončili na začátek s vykrádáním – krádež jest pojem, jehož se naše křepká bojovná eskadrona nažžhavených heisßt expertů nechytila stoprocentně správně – a na konec s trapností, jejíž původně míněná podoba byla překroucena v naprosto úmornou frašku. Celá tahle maligní, plagiátorsky naložená produkce plná trapnovtipů a taxativně překokotizované absurdnosti může jít se všema svýma mytologickýma plkama, náckama, džunglema, gulagama a jinýma všemožně pičovskýma sequncema – abych nebyl vulgární, použiji svůj oblíbený, malebný archaický výraz – k šípku. Slušných 2/10 ()

onevoice

Stokrát omielané. Dejovo ničím neprekvapujúce. Stále však veľmi pozerateľné vďaka hlavným hrdinom tak ako sa na typickú nobrainovku v style Indiana Jones mixnutú Pascou patrí. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)