Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Anosompozer

Detkalúž Vajce na tvrdo a Judišprcina v akčnej honbe za vyjebem s tebov. Popravde neviem sa rozhodnúť keďže židovky sú mimo môj záber proste ich tu vraj nemáme ale neviem si pomôcť.  Ak ťa konkrétny-a herec-čka nijako zvlášť neirituje a nemáš zbytočne priblblé otázky tak je to pohodová jazda po planéte zem. Nutno dodať že som to pozeral mierne nakurvený možno preto som tak zhovievavý. ()

doom.cz

Svižná a místy i docela vtipná záležitost, která kapku nestydatě vykrádá kdecovšechno. Tuhle BondJamesBond, místy Mission Impossible, kápneme pár kapek Indyho... Námět je sice blboučký, ale dívá se na to dobře. ()

DerfelCadarn

3 hvězdičky dávám asi jen proto, že jsou daleko horší filmy a v porovnání s nima si to 2 hvězdy nezaslouží. Reynolds hraje Reynoldse, Johnson hraje někoho kdo by klidně mohl být dítě Bravestona a Hobbse a semtam si hraje na mentalistu a u Gadot čekáte, kdy vytáhne laso pravdy. Tvůrci si asi řekli, že zaplatěj jedny z nej akčních hvězd současnosti, pošlou je natáčet do nějaký exotiky a děj se nějak vyvrbí. Plytký děj, semtam nějaká hláška a vykrádačka všeho možnýho a tvůrci to ani nezastírají. Čekal jsem víc a s přivřením všech osmi očí 3 hvězdy. ()

Fibonacci

Nuž dieru do sveta to veru nespravilo, ale zase až taký duše bôľ to nebôl. pc effects v adobe aftri abo skadzi? ach🥲ale hláška s hodinkami a ed pobavili😅😅 65% s pšižmoureným 👁 ()

d.p.1

Za mě super, konečně po dlouhé době film od Netflixu, co není od začátku do konce woke propaganda. Bylo to svižné, zajímavé, mělo to styl, dobré herecké výkony, nechápu tu spoustu kritiky co tu pročítám. Za mě rozhodně to lepší co Netflix za poslední dobu nabídl. ()

floppy4

Vlastne pýtam sa sám seba, že čakal som niečo iné? The Rock a Ryan Reynolds hrajú to isté čo všade a to čo fungovalo u Dwayna vo Fast&Furious a u Ryana v Deadpoolovi alebo Hitman's bodyguard je tu po niekoľký krát prevarené a prestáva to baviť. Gal Gadot je absolútne priemerná nezaujímavá herečka a tu sa im hodila ako pekná tvárička do počtu. Ryanovi vyšlo pár vtipov, ale na celkové zlepšenie dojmu to ani zďaleka nestačilo. Inak dejovo absolútna pitomina, v závere lacný prvoplánový zvrat, ktorý mal asi za úlohu zachrániť zlý scenár tým, že vyvolá dojem, že to bolo strašne premyslene natočené, to by keď tak fungovalo niekde na základnej škole maximálne. ()

Dr.Gogo

No konečně po dlouhé době super film, který (nechápu) má menší hodnocení než poslední Bondovka 25, u které jsem měl po celou dobu sledování, křečovitě palec na off dálkového ovladače. U Red Notice jsem tento problém vůbec neměl, protože tady děj odsypává svižným tempem až do konce, je to velká inspirace (ale ne žádná vykrádačka) Indiana Jonesem, Lovci Pokladů, Bondovkami atp. navíc tu do toho pořád hází ironické hlášky Deadpool. Budu fandit k natočení pokračování. Konec filmu tomu dost napovídá. ()

xray0045

Ohromné zklamaní, tentokrát Netflix vyhodil peníze oknem. Nemít to známe obsazení byla by to aspirace na odpad. Vlastně se jedná o katalog cestovní kanceláře a prohlídneme si lokace po světě. Scénář snad psala UI od Googlu, neoriginální, plochý, nudný. Pokud očekáváte něco jako 6 underground budete zklamáni. Očekával jsem alespoň humor, ale ten tentokrát vystřídalo pár homo narážek. Jasný důkaz, že za hodně peněz není možné si koupit dobrý film. Tohle si podruhé už nikdo nepustí. ()

om6pb

No čakal som trochu viac od takej hviezdnej zostavy... bolo tam zopar fajn vtipných scen a samozrejme ku koncu som čakal nejake take vyuzlenie presne tak ako to dopadlo... aj ked som dufal že toto nie... neviem si moc predstaviť spolu Gadot a Johnson pri tejto dvojiic mi tam chyba trochu chemia... ()

Kecupak

Prostě klasický Netflix, který se snaží udělat super akční zábavu a nakonec z toho vyjde pouze zábava.  Samozřejmě herecky vysoce obsazené, což ale moc nepomohlo. CGI se vůbec nevyznamenalo a např. scéna s býkem pro mě byla velice slabá. Příběh pořádně neví čím a kde se chce upínat a nakonec to vyrostlo v dle mého nesmyslný a neoriginální zvrat. Naštěstí film měl i pár světlých stránek jako kamera, která byla koukatelná a akční scény byly aspoň něčím zajímavé. Jak jsem na začátku zmiňoval, tak humor je výborný a Ryan Reynolds to svými vtipy a hláškami tahá. ()

Merotren

Tak fakt nevím, kam se těch 200 mil. dolarů vytratilo, ale hádám že kromě platů do toho CGI, kterým je to prošpikovaný i tam, kde to vůbec nebylo potřeba. Scénář prakticky neexistující, Reynolds asi nejlepší postava, i když si pořád jede toho svého Deadpoola, který už se začíná čím dál rychleji vyčerpávat. Vztah mezi ním a Rockem, který je taky pořád furt to samé dokola co každé 3 filmy za jeden rok, nefunguje vůbec tak jako například s Jacksonem v prvním Zabijákovi, a o herectví Gadot už toho bylo řečeno dost, naštěstí tady v tom filmu není zase tak moc, aby to bylo příliš iritující. Absolutně ale nechápu, kdo přišel s tím nápadem z heist filmu v poslední třetině udělat regulérně nového Indyho. Strašně nevýrazná a unylá "popcornovka" s neurážejícím Reynoldsem, s nějakými ok vtípky, ale jinak s ničím jiným, co by stálo za vyzdvihnutí. Totálně zbytečný a předražený, někdy až nelogický výplach. 4,5/10 ()

PETERSEQ

Čekal jsem od toho mnohem více, jen protože mám dobrou náladu dám 3 hvězdičky. Celý film zachraňoval pouze Ryan Reynolds a jeho vtipné hlášky, naproti tomu kdyby Wonder woman - Gal Gadot vůbec v tom filmu nebyla, bylo by to mnohem lepší. ()

Di.ana

Bolo to ako káva pred zaliatím. Takmer na nič hodné ale s dobrou vôňou. Bola som veľmi zvedavá čo prinesie toto herecké obsadenie v pozitívnom slova zmysle. A úprimne ? Povedala by som, že ma z tej nudy odpálilo na mesiac ale pravdivejšie tvrdenie bude, že ma to odnudilo do tak hlbokého spánku, že keby mi vykrádali dom, tak ani neviem alebo začnem vykrádať s nimi, nech je aspoň nejaká zábava po tomto afektovanom perkelte. Za mňa nič moc ani ako nenáročný pohodový film ani pre pustenie si niečoho “do pozadia”.  Rušivé trápne scény a neustály hurhaj (neviem či také slovo existuje) každopádne veľmi slabý dej, ktorý ma nedokázal upútať. Čakala som viac. Jedna chvála na záver, Gal Gadot krásna ako vždy. ()

sabres72

Nic světoborného, prostě zábava na víkendový večer a mě to bavilo ;-)  přirovnání k Post Malonemu TOP :-D (v origo znění rozhodně lepší) ()

Safira2003

Další brutálně předražený Netflix blockbuster. Film se snaží vypadat jako moderní Indiana Jones, ale moc se mu to nedaří. Nachází se zde spousta zvratů a film se snaží pořád něčím překvapit. Problémem je , že se mu to vůbec nedaří. Film se taky snaží tvářit velkolepě, ale to se mu taky moc nedaří. Jedna s věcí, která se opravdu povedla je chemie mezi hlavní mužskou dvojicí. Sečteno podtrženo se jedná o celkem průměrnou komedii se spoustou velkých filmových hvězd. ()

Coody

Hm.., nenatchne neurazí.. Humor škrobenej, Gadot přehrává, Dwayne ňouma a na konci frajer..?? Raynolds dodal to co se od něj dá čekat, rádoby humor.. Ale dá se to dokoukat do konce a sem tam nějaká hláška taky pobaví.. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)