Před hlasováním správní rady o dohodě mezi Waystarem a GoJo hájí Kendall a Shiv protichůdné zájmy a snaží se pomoci Romanovi, který je na tom fyzicky i psychicky špatně. (HBO Max)

Necrotongue

Pokud tvůrci uzavřou skvělý seriál celovečerním snímkem, o jehož kvalitách nemám sebemenších pochyb, okamžitě pětkuji a s úctou se klaním. Krásný výkon. No, krásný... Krásný byl výkon všech herců a celého štábu, v ději se jako obvykle žádná krása nevyskytovala, ale kdo by ji tady po čtyřech absolvovaných řadách čekal, že? Za mě šlo o skvělý závěr neméně skvělého seriálu a já jsem moc rád, že tvůrcům vydržel ten správný tah na branku až do samotného konce. / Poučení: Karikatury tu nejsou jen pro zasmání, člověk by se nad nimi měl spíše zamýšlet. ()

lemonova

Neviem, či som niekedy videla lepšiu záverečnú časť akéhokoľvek seriálu. Toto bola emotívna, režijná, herecká a najmä scenáristická pecka, ktorá by zahanbila väčšinu filmov, ktoré máme možnosť vidieť v kinách. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD