Postavičky UglyDolls si žijú svoj bezstarostný život v mestečku Uglyville, kde je vítané všetko iné,zvláštne, a nikto nikoho neposudzuje podľa toho, ako vyzerá. Moxy však nie je spokojná, a preto nahovorí niekoľko svojich kamarátov, aby odišli z malého mesta a vydali sa hľadať „Veľký svet“, kde má každá hračka skutočného parťáka – ľudské dieťa. Objavia však niečo iné... Inštitút dokonalosti je zariadenie, v ktorom vychovávajú dokonalé hračky. Lenže vo väčšine prípadov je dokonalá iba fasáda, ktorá mnohých núti skrývať aj tie najmenšie chybičky krásy, ale vyhoveli prísnym kritériám. UglyDolls zrazu začínajú chápať, čo znamená byť odlišný, keď niekto túži byť milovaný. Nakoniec ale prídu na to, že nemusíte byť perfektní, aby ste boli úžasní, pretože najviac záleží na tom, kým naozaj ste. (Forum Film SK)

curil

Připadá mi, že postavičky se zalíbí nejvíce dětem tak ve věku dvou tří let. Ale ty zase těžko posbírají děj, který je určen pro o něco starší děti. Figurky s jedním zubem, třemi zuby, jedním uchem a jinak zmrzačené, nejsou pro staromilce to pravé. Zlatá klasická animace. ()

blondboss

Trošku som prekvapený z týchto hodnotení, lebo podľa mňa je tento animák jeden z tých lepších, ktorí sa tento rok premleli kinami. Hlavne sa mi brutálne páčil samotný nápad s odpadovými hračkami, navyše s primerane kvalitnými animáciami a nádherným soundtrackom. Takže som ozaj prekvapený a aj keď je to určené hlavne pre detské publikum, aj dospelák si tu nájde svoje a dokonca aj so zaujímavou myšlienkou v pozadí príbehu. Pekné a určite štvrtá hviezda zaslúžená. 70 % ()

brasek

UglyDolls je ugly animák s ugly pesničkami. Celé je to ugly, nesympatické a príšerky sú trápne z pohľadu, že by mali byť ugly. ()

soukyd33

Animace dobrá, ale to už dnes neoslní. Zpěv je blbost, a nějak jsem to nevzal. Poznámka: Chvíli jsem si myslel, že koukám na reklamu. Hvězdiček 2 ()

GronTee

Film UglyDolls hodnotím 3 hvězdami. Film rozhodně není filmem rodinným a zdaleka ne dobrodružným. Film jsem sledoval v polospánku, jelikož části filmu byly velice nudné (nejčastěji pasáže, kde postavičky zpívali). Film bych doporučil dětem, ve věku 5-10 let. Nechápu proč není přeložen i název filmu, chudáci děti pak neví ani na co jdou a rodiče jim musí název překládat. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (viac)