Ricky Gervais: Humanity

Scenár:

Ricky Gervais

Účinkujú:

Ricky Gervais

Ricky Gervais se vrací na londýnské pódium se svým kousavým vystoupením, ve kterém se zabývá stárnutím, rozmazleností, rodičovstvím i dalšími tématy. (Netflix)

m4xp4yn3

Dost mě překvapilo jak málo nového RG nabízí. Většinu jeho konstrukcí lze brzy prohlédnout, kdo občas zavadí o jeho mediální výstupy, nebude překvapen. Těch cca 40 procent čerstvého materiálu je zas poznamenáno viditelnou inspirací v syrovějších, upřímnějších komicích, což je poloha která Gervaisovi ne úplně sedí. Pointy jsou docela banální, trefuje cíl, ale jen slabými ranami. Chce mluvit na vážno, přitom mezi highlighty tohoto setu patřily spíš ty šaškovitější momenty lehčí zábavy. Navíc se tentokrát příliš nepovedl vizuál - scéna je neurčitě nijaká, kamera a střih bez nápadu a estetického citu. ()

nwx odpad!

Naprosto nevtipny. Hrozny herec, hrozny standup komik. Standup komici jako treba Louis CK, Seinfeld, Chris Rock, Maz Jobrani, Gad Elmaleh, tohoto neumetele strci hrave do kapsy. ()

sunfreedom

Za mě je to tak, že RG udělal světu celkem tři služby. Zaprvé, když vymyslel The Office. Za druhé, když se vykašlal na pokračování UK verze, a za třetí, když to prodal do US. Tím můj výčet končí. Není to špatný stand-up, ale prostě v dnešní nabídce to není něco, na co bych si koupil lístek. A není o tom, že vyhledávám nějaký woke lidi, naopak. ()

soviczka

V dnešním multikulti super hyper ultra politicky, rasově, genderově a vůbec po všech stránkách korektním světě, ve kterém už neplatí, že kluci mají penis a holky vagínu, je tento nechutně bohatý bojovník za svobodu slova v ošuntělé zbroji a povislýma koulema jako zjevení. Vivat Ricky Gervais! ()

MartinTerran

Jojo Ricky je prostře pán! Nejen že pobaví, ale také vás poučí o svobodě slova či jaké povahy je vtip. část o stárnutí byla nejhorší (možná proto, že nejsem moc starý), ale jinak to bylo luxusní vystoupení, plné jak se dnes říká kontroverzních vtipů. Pokud máte Rickyho humor rádi určitě si to pusťte. Hodnocení: 86/100. ()

xzajox

Do prčic. Kto Rickyho pozná, asi si vie predstaviť, čo očakávať. Kto nie, tak moja malá rada je, neberte všetko osobne, ide o vtip, a jeho cieľom nie je uraziť, ale pobaviť. Tento stand-up je kombináciou kontroverzie až trápnosti, ale na druhej strane kopou úprimnosti a dôkazom, aký skvelý stand-up komik Ricky je. Vôbec nejde o tých pár momentov, kedy som zatvoril oči a so zamračeným úsmevom vrtel hlavou. Ide o ten zvyšok času, kedy som sa skvele bavil a 5-6 momentov, kedy som musel video pauznúť, dosmiať sa, vydýchať, alebo skontrolovať gauč pod zadkom, či to tam nezvlhlo. Ak ste open-minded, inteligentní ľudia, toto určite odporúčam. Stačí pochopiť, že on dobré aj zlé vtipy myslí dobre a ... sakra dobre sa pobavíte. 99% - 5* ()

Vito_LePour

Ricky je fakt jeden z těch komiků, kteří se nebojí absolutně žádného tématu. Zasmál jsem se opravdu kvalitně, nicméně několik slabších momentů se našlo. ()

Tomas_PO

Po 7 rokoch ďalší Rickyho stand-up, ktorý pobavil za plných 5 hviezd. 78-minútová stopáž je akurátna, na jedno zhltnutie, a teda aj bez výrazne slabších momentov. Humor je príznačný, klasicky kontroverzný, mierne či viac ofenzívny a jemne vulgárny. No našťastie menej ako v minulosti, keďže už to skutočne nie je potrebné (navyše angličtina to úplne zakryje). Pobaví téma deti, zvieratá, Golden Glóby a politická korektnosť (a orieškyyy!). Vzhľadom na svet sociálnych médií, plný hoaxov, agresivity, nepochopených vtipov, či popierania vedy, sa vtipno-náučne pristaví aj pri tom, vysvetľujúc rozdiel medzi slobodou prejavu, faktom a fikciou, vtipom a vysmievaním sa. ()

Ja.Malachi odpad!

to ako vážne?...najväčší vtip sú tie 3,4,5* ohodnotenia...v každej vete nadávka...to ich faking po každom 2hom slove dobreže nie...akože humor pre retardovaných...úplne nevtipné...počúvali ste niekedy napr Donutila???...to je pán rozprávač...nie tento...odpad...sa trošku preberte... ()

Majkowski

Ricky Gervais je poklad. Nejlepší komik současnosti už jen díky své filozofii. Tento člověk je přesvědčený o tom, že vtipy v podstatě o čemkoliv jsou naprosto v pořádku. A má pravdu. Nevidím jediný důvod, proč se urážet kvůli vtipu. Proč se nezasmát negativní události, když to člověka uvolní a zlepší mu to náladu? Každopádně, Humanity byla super podívaná a během sledování jsem se téměř nonstop smál, až na pár slabších vtipů. (90%) ()