Zachráňte Willyho 2

• Česko Zachraňte Willyho 2 (viac)

Jesse, ktorý sa s pestúnskou rodinou Greenwoodovcov celkom dobre zžil, sa musí vysporiadať s existenciou náhle objaveného nevlastného brata Elvisa. Greenwoodovci vezmú oboch rozhádaných bratov na prázdniny k moru, kde sa Jesse opäť stretáva s Willym. Radosť zo stretnutia však netrvá dlho, pretože neďaleko pobrežia došlo k havárii tankera, ktorá ohrozuje nielen Willyho, ale aj celú jeho rodinu ... V okamihu, kedy sa nebezpečenstvo maximálne vyhrotí, musí Jesse zmobilizovať všetku dôveru, priateľstvo a vieru, aby sa pokúsil Willyho a jeho súrodencov vrátiť späť matke a otvorenému oceánu. Dáva do stávky svoj vlastný život a verí, že Willy mu to bude ochotný vzápätí oplatiť rovnakou mincou ... (TV Markíza)

lekr

Tohle už ne...trapné herecké výkony nijak zvlášť povedený příběh a záporák kterýho hlavní hrdina zlikvidoval kopnutím do zadku....dost ubohé nicméně kvůli báječné kosatce dávám jednu hvězdičku.... ()

pufina

V případě průměrných nebo i podprůměrných filmů je pokračování o dost horší a málokdy předčí první díly, Willy je toho důkazem.. ()

lykan9

Vím, že je to kýč, ale já mám pro jedničku a dvojku slabost a i po tolika letech se u tohoto filmu moc bavím. Je to dojemné, poučené a lehce vtipné. Mě to stačí a budu se moc rád k tomuto filmu vracet. ()

Cejny

V dětství to byl můj oblíbený rodinný film. Přátelství s kosatkou je vskutku hodně zajímavé a netradiční téma, které zde bylo zfilmováno. Škoda dalších pokračování, která byla čím dál horší a horší. ()

1860

Tak tohle je už zbytečný rýžování zlata.. příběh je úplně stejnej jako v jedničce, k tomu trochu nudy a velmi slabý film, kde se nic neděje, je na světě.. ()

Paity

Pro mě je to tak, že mi bohatě stačilo koukat na kosatku z dálky. Dokoukal jsem a už teď vím, že znovu nebudu nikdy opakovat. ()

danielosbourne

Trochu melancholie z dětství....tenhle díl jsem měl najetej snad ještě víc než ten první. Přesto jsem mírně pozapomněl jak to vlastně bylo. Ale radši už nebudu pokoušet další shlédnutí, abych si nepokazil příjemné dětské chvíle s tímto filmem. ()