Vychytávky Ládi Hrušky

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2015, 37 min

Nový král kutilů Láďa Hruška! Seriózní rádce i lidový koumák! Jeho vychytávky nám usnadní život, osobitý šarm zlepší náladu. Poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří... Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Pořad pro chalupáře, chataře, zahrádkáře, chovatele, majitele teras, balkonů i okenních parapetů je opět tady! Na obrazovky televize Prima přichází nový, moderní hobby magazín nejen pro kutily. Pořad plný rozmanitých rad a nápadů, vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny, moderuje Láďa Hruška, dosud známý spíše kuchařskými recepty. Ani ty zde chybět nebudou, v každém díle Láďa prozradí jeden recept i zlepšováky spojené s vařením. Hlavní náplní pořadu bude ovšem široké spektrum reportáží, v nichž bude Láďa radit či prezentovat nápady, bude navštěvovat šikovné lidi i komunikovat s odborníky. Témata budou reflektovat roční období, chybět nebudou ani pravidelné rubriky. Výrazná osobnost Ládi Hrušky a široký obsah témat dodávají pořadu rozmanitost, ale i odlehčenější formu a také lidský rozměr, to vše okořeněné špetkou humoru, který s sebou osoba moderátora přináší. (TV Prima)

FuLister odpad!

Dneska jsem omylem kousek viděl. Dělal tam vánoční cukroví pro psy z tuňáka (sic!). Chudáci psi. Vydržel jsem se dívat asi pět minut, jen kvůli tomu že ta učitelka, co to vymyslela byla docela kunda, ale jinak je to snad ještě větší bizár, než Jyrka Babica. Nechápu lidi, co se na to vydrží dívat celou dobu a ještě znovu každou neděli. ()

Andree68 odpad!

Tak to byla pro Primu "fantastická koupě". Bez váhání to musím označit za transfer roku... Po dnešku už můžu umřít, vím jak vyrobit květináč z gumáků či pokladničku z luxferu. Odpoledne si jdu zajezdit na base od piva a na večeři mám mražené banány... ()

pan Spock odpad!

Chtěl bych tu za sebe zcela upřímě a s klidem na srdci prohlásit, že na Československé filmové databázi není žádné jiné dílo (dokonce ani v porno sekci), které by si hodnocení odpad zasloužilo tak upřímě a čistě, jako tohle. ()

viax odpad!

Snůška příšerností, nevkusu, nicméně občas, zřídka, se připlete dobrá rada nebo nápad. Ale osazovat holínky? No potěš! To je jako ty květináče z pneumatik. Hrůůůza. ()

prasecak_cz odpad!

Televize Nova čestně předala žezlo demence své konkurenci - Primě. Není co k tomu víc říct, ostatní uživatelé to shrnuli dokonale. ()

Hidan

1* za myšlenku pořadu a všechny nápady v něm. Když se ztlumí zvuk, je to dokonce i sledovatelné. Je to český pořad, tak exhibicionismus lze předpokládat, ale Láďo, ty se tam chováš jako ještě větší blbec, než jsme mysleli. Kšilt na hlavě, když promluvíš je to taky úplně někde jinde, k tomu si člověk vybaví tvojí "geniálně" zpracovanou smlouvu na prodej kuchařek... příšerný. ()

kratajirka odpad!

A kdo dokáže uvařit z ničeho chutné nic? Láďa Hip Hip Hurá! A kdo dokáže vyrobit z korkového špuntu uřízlý korkový špunt? Láďa Hip Hip Hurá! ()

NikoKovac odpad!

Co si myslím o tomhle proplešatělým okloboukovaným praseti, co si myslí, jak je vtipnej, a všude hodí takovej xicht, že bys mu ho nejraději prohnal cirkulárkou, to ani není publikovatelné. Stejně, jak by neměly být publikovatelné ty jeho pokusy o to cokoliv ošidit, nahradit, vylepšit, protože to je naprostá tragédie a urážka všech normálnch kutilů, kuchařů a lidí. Mor na něj! ()

pantokrator odpad!

Ještě že Ládínek není můj mladej v práci. Dostal by krutou sodu za každou blbost co udělá nebo řekne. Buď by začal rozum a vystupování alespoň imitovat, nebo bych ho s gustem utloukl sochorem. Řadě konzumentů TV sraček by pak mohl - mrtvý nebo převychovaný - chybět. ()

mover odpad!

Trapnej Šašek, ta Hruška, ani koukat se na něj moc nedá (něco jako Kotek). Povzbudivý je, že tady má hodnocení 8 % :-) ()