Vychytávky Ládi Hrušky

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2015, 37 min

Nový král kutilů Láďa Hruška! Seriózní rádce i lidový koumák! Jeho vychytávky nám usnadní život, osobitý šarm zlepší náladu. Poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří... Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Pořad pro chalupáře, chataře, zahrádkáře, chovatele, majitele teras, balkonů i okenních parapetů je opět tady! Na obrazovky televize Prima přichází nový, moderní hobby magazín nejen pro kutily. Pořad plný rozmanitých rad a nápadů, vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny, moderuje Láďa Hruška, dosud známý spíše kuchařskými recepty. Ani ty zde chybět nebudou, v každém díle Láďa prozradí jeden recept i zlepšováky spojené s vařením. Hlavní náplní pořadu bude ovšem široké spektrum reportáží, v nichž bude Láďa radit či prezentovat nápady, bude navštěvovat šikovné lidi i komunikovat s odborníky. Témata budou reflektovat roční období, chybět nebudou ani pravidelné rubriky. Výrazná osobnost Ládi Hrušky a široký obsah témat dodávají pořadu rozmanitost, ale i odlehčenější formu a také lidský rozměr, to vše okořeněné špetkou humoru, který s sebou osoba moderátora přináší. (TV Prima)

ZHODNOTITEL odpad!

Když skončil na Nově, tak jsem si naivně myslel, že se chce Nova trochu zkultivovat a projít nějakou zásadní změnou směrem k lepšímu. To sice ne, ale místo toho si ho vzala Prima :D Každá televize, jako každý král, potřebuje vlastního šaška. Mě by zajímalo, jestli je takový i ve skutečnosti. Od dob, kdy házel namazaným chlebem o zem a obědy vařil ze sloních předkožek už uplynul sice nějaký čas, ale řečičky má pořád stejný. ()

FILMOVKA odpad!

Nápady typu .. rozříznu si lahev, odšroubuji víčko, tím samým koncem strčím do termosky a mám super trychtýř, přes který můžu lít čaj je na mě trochu moc. Do školky by to nebylo špatný. Ale myslím, že to není pořad pro děti. ()

Lucienne6

Já bych to až tak nezatracovala, věřím že se tam dá i něco nového dozvědět, ale za jeho prupovídky a výstup, už tak celkově - za snahu - 1* .. ()

superzurda odpad!

Já bych rád pronikl do hlavy Ládi Hrušky, abych našel odpověď na otázku: Zda si Láďa myslí, že je národní buditel nebo si uvědomuje, že je to jen figurka, kterou páni producenti dřív později zmačkaj a zahoděj do koše. Možná si pak udělá menší zastávku na TV Barrandov. ()

pold

Tohle je esence pekla - demonická kombinace MacGyvera, pomocné školy, Petra Novotného a Jiřího Ovčáčka. Čekám jen kdy vyrobí anální kolík z násady od krumpáče. ()

Pavlosos

Zde je dobře vidět, jak Láďa Hruška investuje do sebe a pokaždé má nové oblečení... Občas něco ok, jinak právě kvůli Láďovi Hruškovi hnus... ()

nudlis odpad!

Tenhle pořad si odpad asi nezaslouží. je to tak ultradebilní, až je to směšný. horsta Fuchse zpočátku taky všichni nenáviděli, protože byl trapnej a protože jeho TV shoppingový skeče nasazovaly stanice velice masivně. Nicméně nenávist postupně přešla ve výsměch a nakonec se stal Horst "legendou", pojmem. Stejně to bude s tímhle šulínem. Je tak blbej, až je ho člověku skoro líto. A jeho kroucení hubou je fakt strašlivý. Ale ba ne, odpad si zaslouží. Koukat na něj je ztráta času. ()

Najnou odpad!

Zvládl jsem to sledovat dvě minuty a třináct vteřin v kuse. Ano, vím, světový rekord, děkuji za potlesk i uznalé pokyvování. Tohle je prostě ten typ pořadu, kterej je tak debilní, až už není ani vtipnej. Nechápu kohokoliv, kdo je ochoten na tohle dát byť jediný groš, a ještě o něco víc nechápu lidi, kteří jsou ochotni si tohle pozvat do bytu a nechat se s tim zvěčnit. Však ono se vám to vrátí na dětech. Abych na závěr citoval svou přítelkyni: "Nevím, co je horší - mít za prezidenta Zemana nebo tohle v televizi." A já se pod to podepisuji. ()

Tumbik odpad!

Jak vyrobit vánoční cukroví z hovna nebo z pár kýblů jaderného odpadu? Poradí Vám prvotřídní česká moderátorská špička - světoznámý kuchař/kutil Ladislav Hruška! ()

DavidDizzer

Nevim no, jestli mam chuť si Doma vystavovat vyrobené dekorace a věci z petlahvi a pouzivat je jako kelimek na zubní kartacky nabarevný barevným lakem. Veškeré vychytávky vlastně nejsou vychytávky. Všechny věci jsou primitivní a zcela jasné, spíše se jedna o ukázky nez rady. Mam pocit, ze je to spíše pořad pro děti aby vyráběly různé blbosti. ()

Ondr4H odpad!

Český národ je nejenom plný kutilů, ale hlavně debilů.Řekl bych že to jde tak trochu v ruku v ruce, Láďík nosí čepici dozadu a všude je jak desetiletej sráč včetně chování, mám takový dojem že jen maskuje tu velkou díru v hlavně po té lobotomii.Aspoň plus to má, zalezl do času a vod, které jsou vcelku zdraví neškodné. ()

pindruche odpad!

Strašný, několikrát jsem se pokusila dodívat celý díl. Nejde to. Úsměv pana Hrušky by mě děsil ve spaní. A ty rady a návody. Bych se styděla s něčím takovým se chlubit. ()

Ajfist odpad!

Láďa Hruška,původně reportér na Nově,který pozbíral ty nejzhovadilejší recepty z nichž většinu by nesežralo snad ani prase a dokonce tyto "recepty" vydal knižně,dokázal kolik je v tomto národě stejně postižených dementů jako je on sám.Oni se prokazatelně tito slabší duchem rekrutují hlavně z řad diváků Novy co hladově s otevřenou hubou hltají nekonečné paskvily Novy jako je Ulice či Ordinace.No a Laďův pořad se k takovým paskvilům úspěšně zařadil.Všechna čest,dosahuje stejně mizerných kvalit a ti Anštajni co mu ty rádoby zlepšováky posílají,jen potvrzují z jakých řad se rekrutují fanoušci tohoto potrata.No a Prima si tohle stvoření asi adoptovala.Ale myslím si,že Láďa se svou "hvězdnou kariérou" míří pomalu,ale jistě do televize hvězdných pořadů Jaromíra Soukupa,totiž do Tv Barrandov,tam dosáhne vrcholu a pak už se snad konečně odebere do prdele a bude od něj klid. ()