Klaun Cibulka (Lubomír Lipský) predvádza v cirkuse úspešné číslo s medveďmi. Riaditeľ cirkusu Bonifác (Jan Libíček) však vymení svoje medvede za cvičené prasiatka a Cibulka dostane výpoveď. Na popud detí sa prezlečie za ženu a nastúpi v škole ako kuchárka. Problémy nastanú v okamihu, keď za Cibulkom do školy prídu cirkusové medvede, ktoré ušli novému majiteľovi, riaditeľovi konkurenčného cirkusu Švihákovi (Miloš Kopecký). Vystrašia upratovačku (Darja Hajská) aj školníka a Cibulkovi nezostane nič iné, ako prevziať aj ich povinnosti. A to všetko v deň, keď má školu navštíviť školský inšpektor (František Filipovský). A tak Cibulka varí obed, upratuje a snaží sa v škole ukryť šesť živých medveďov... (TV JOJ)

John Dunbar

Na 5 hvězdiček (Libíček, Sovák, Filipovský, Kopecký a samozřejmě Lipský) s medvědy se vždy rád kouknu, zvláště pak na školní apokalypsu:-) ()

tatka

Nikdy nezabudnem na ten deň, keď sme boli na tomto filme v kine.. Kamarátka sa tak smiala, keď Cibulka korčuľoval po dlážke, že jej cvrklo do textilu. Tak musela vstať, a hrabala sa cez tú úzku uličku v kine Hviezda na záchod. Mne to bolo strašne smiešne, dostala som taký záchvat smiechu, že ma uvádzačka vykázala zo sály. Pritom to bola komédia, čo chcela, aby som ronila slzy, tepša jedna. Vonku na chodbičke mi cvrklo tiež. Takže sme ten film v kine nevideli celý, ale to nevadí. ()

Logout

Nemám, opravdu nemám rád cirkusy, zejména drezuru zvířat a neměl jsem je rád ani v dětství. Film má naštěstí těžiště v humoru Lubomíra Lipského a ten cirkus s medvědy je prostě jen prostředí. K příběhu filmu je ale třeba obojí, takže za mě maximum mínus jedna. ()

Salvator

V dětských očích byl klaun Cibulka naprosto úžasný a bavil dlouhá léta. V konkurenci současné tvorby však už nemá příliš co nabídnout. ()

buchannon

Když jsem tento film neznal, myslel jsem si, že se jedná o další kulinářský pořad, i když skladba jídelníčku se mi zdála velice nezvyklá, těšil jsem se na fajn recept na medvědí ragú, ale místo toho budou zase jen rybí prsy. Tento film je spíš pro děti, právem jsem se mu vyhýbal, neboť tato "nejbláznivější klauniáda" není nic extra a je docela infantilní. Tak, a inspirován názvem filmu si dnes dám vydatnou večeři... ...cibuli bych doma měl, jen nevím, ze které ZOO unesu ty medvědy. ()

werxix

Můj oblíběný film z dětsví. Znovu shlédnuto před pár dny a pořád to má stejné kvality, i když už se na něj dívám samozřejmě jinýma očima. ()

PTuranyi

Výborná detská komédia postavená na výbornom scenári a hereckom výkone Lubomíra Lipského striedajúceho roly klauna Cibulku, kuchárky, školníka a upratovačky. Nápad urobiť cirkus zo školy práve počas návštevy inšpektora je geniálny. To vytvára množstvo priestoru pre hru na skrývačku nie len s majiteľmi cirkusu a riaditeľom školy, ale aj na vtipné poznámky inšpektora stelesneného skvelým Františkom Filipovským. Produkcia nie je ničím výnimočná, hoci cirkusoví dubléri sú výborní, žiaľ pri práci so zvieratami to určite nebolo ľahké, takže množstvo scén je vytvorených príliš priehľadnými trikmi. 75% ()

RaidingTombs

Nenavidim cirkusy, zoo a drezuru zvirat, proto si tahle propagace tyrani zvirat nezaslouzi ani jednu hvezdicku. Dal jsem ale dve hvezdy. Jednu Milosi Kopeckemu a druhou Janu Libickovi. Tenhle film uz nechci nikdy videt. ()

Kaculis

Tati, co tě napadne za hlášku z filmu Šest medvědů s Cibulkou? Školník lže, jako když tiskne! Školník neví, kde má šaty! U nás doma kultovní:) ()

Mort09

Když jsem byl menší, tak jsem tenhle film zbožňoval. S odstupem času ho mám stále rád, ale objektivně hodnoceno je to průměrný počin, ve kterém se skvělé scény (v ředitelně) střídají s naprostými blbostmi (vystoupení prasat, medvědů). 60% ()