Život bankovního manažera se obrátí vzhůru nohama, když ho kamarád navede, aby předstíral smrt a vydal se za dobrodružstvím. (Netflix)

Aljak

Prvá polka dosť priemerná, ale potom sa to skvelo rozbehlo a dokonca sa z toho vykľula kvalitná dráma, miestami dokonca thriller. A napokon to nebolo ani tak úboho priamočiare ako to zozačiatku vyzeralo. Dokonca nechýbal ani klasický sandlerovský humor, len škoda že zbytočne pretkaný zbytočnými perverznosťami a nechutnosťami, bez ktorých by sa to kľudne zaobišlo. Ale dalo sa to prežiť a viacmenej prevládajú celkové pozitívne dojmy, až som z toho trochu prekvapený, keďže som mal pocit, že so Sandlerom to už ide trochu dole vodou. Nie je to na čisté 4*, ale zas o kus lepšie ako mnohé komédie, ktorým som dal po tri hviezdy. Tak preto teraz 4*. ()

P1tr

Sandler to tentokrát zkouší trošku akčněji a vychází mu to! Nejde o špičkovou komedii, ale o pohodový, lehčí nadprůměr, který se na Sandlerovy poměry drží celkem na uzdě a nezásobuje nás nechutnými, pubertálními vtipy v příliš velké míře. Námět je rozehrán solidně a nabízí Sandlerovi a Spadovi dobrou výchozí pozici pro využití jejich komediálních talentů. Chvílemi dojde nečekaně i na vážnější momenty, které i přes určitou absurdnost působí celkem uvěřitelně a dávají snímku určitou hloubku, kterou sice nepotřeboval, ale nijak mu ani neškodí. Sandler už nám naservíroval lepší snímky, ale pro jeho fandy bude The Do Over i tak dobrou zábavou. ()

Martrix

Mám rád černý až nekorektní humor, ale i ten musí mít nějakou úroveň. Jinak je to trapné, nebo ubohé vtipkování pro zamrzlé puberťáky. Ten boratovský humor tady nefungoval i proto, že se tvůrci rozhodli namixovat za vlasy přitažený příběh s kriminálkou, která bude mít navíc i jakýsi přesah. Ve výsledku je to ale jen vtipuprostá zvrhlovadina. Mimo můj vkus. ()

ScarPoul

Som prekvapený že Netflix dáva toľko peňazí na toto. Najhoršie na tom je, že je to už vyprázdnenosť. Na 10 zlých Sandlerových filmov príde jeden dobrý. Poslednú dobu ale toto nie je ten prípad. The Do Over začínajú celkom zábavne ale všetky konflikty, ktoré to posúvajú na úroveň nejakého hodnotového buddy filmu to v zásade podkopávajú. Hlavne svojou nelogickosťou a akčnou líniou. Poteší Paula Patton v naprataných šatách a aj sympaťák Spade, ktorý si zase strihol zbytočnú úlohu. Pozerateľné, ale takto si zábavu nepredstavujem. ()

OG_Swifty

Vsichni suchari to sice zdissovali, ale to byva obvykle znamka lepsi zabavy. Ackoliv jsem doposud Spada nemel rad, tak v tomhle filmu byl za losera a byla to mega prdel - urednik v bance v obchodaku s zivotem na hovno, proste sem se dycky gebil a bylo jedno, jestli o nem rika kunda "smrdi jak boty" nebo jestli seka travnik zatimco manzelky ex mu tu ex prohani v bazenu a cakaj na nej vodu.. proste Sandlerovka a me ten humor sedi. ()

• Natáčelo se v Savannahu (USA) a v Portoriku. (kellne)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)