Eduard s Aethelflaed se přou o budoucnost Mercie a otcův sen sjednotit Anglii. Uhtred se snaží získat zpátky ztracené právo prvorozeného. (Netflix)

Scaevola

Klackovitý hrdina dospívá téměř do dědečkovského věku, aniž by to na jeho vizáži bylo znát, a vzdor tomu zvedám po čtvrté sérii hodnocení na maximum. Vypointované dějové odbočky nezdržují, hlavní linka utíká bez toho, že by dokázala nudit, a nové postavy mají naštěstí co říci včetně bolestných rozhodnutí, a přeci si příběh drží nadhled a pozitivnost vědomí, že se sice o postavy bojíte, ale tušíte, že to tak nějak dobře dopadne. Skvělý odpočinek ve skvělém provedení. ()

de-souza

Mrzí mne že narozdíl od knižní předlohy nevidíme vlastně vůbec štítovou hradbu..v každém díle ságy se opakovala nejméně dvakrát jakožto základní bojový styl té doby.. jinak zatím čtvrtá série podle mne nejlepší.. ()

Zaks

Táto séria bola opäť viac o intrigách a politikárčení. Moc zábavy sme si neužili, naopak znovu prišli presne načasované udalosti... Síce plné dejových zvratov ale nudne podaných. Najviac mi však vadilo nelogické správanie sa postáv, len aby sa dej nejako pohol dopredu. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů