Scooby-Doo a jeho partia narazia na starých známych darebákov, ktorí sú trochu nad ich sily, a tak im na pomoc priplachtí sám Temný rytier v maske s plášťom – Batman! Keď ho potom začne trápiť jeden nevyriešený prípad z minulosti a tajomný zločinec v červenom plášti sa chystá ovládnuť mesto Gotham, obráti sa Batman na oplátku na Záhady s.r.o., aby mu pomohli prípad vyriešiť. Bude ich nasadenie stačiť k rozlúšteniu záhady a zmareniu plánov tých najhorších ničomníkov, akých kedy svet poznal? (TV Markíza)

liquido26

Film, který crossoveruje partičku Scooby-Doo se seriálem Batman Brave and Bold, takže nezbývá nic než prostě vypnout a užívat si zábavnou béčkovou jízdu. Z komiksoých postav se tu objeví Batman, Aquaman, Question, Black Canary, Martian Manhunter, detektiv Šimpanz a snad celá galérka Batmanových protivníků. ()

adakraj

Scooby-Doo si prostě drží svou úroveň pod kterou nejde. Film je dělaný, jak pro děti, tak i pro dospělí. V jednoduchosti je krása a právě to se dá říci o tom to filmu. Jednoduchý děj, ale velmi zajímavý. Vtipné hlášky, které nikdy neomrzí, jako nenasytný Scooby a Shaggy. A jak přidat ještě větší šmrnc? Hodit tam super-hrdiny. Dost mě to překvapilo, že se to tak dobře sladilo. ()

ostravak30

Mám rád Batmana, je to jeden z mých nejoblíbenějších hrdinů. Ve filmu se objevují klasičtí batmanovští padouši. A vůbec celý film je koncipován jako komisový. Vidíme komiksová okénka, komiksové prvky i úvodní titulky. Mě ovšem zarazila jedna věc. Jeden z padouchů říká: "A takto končí nejslavnější detektiv světa." Batman je pro mě vším možným, ale detektivem rozhodně ne. Na druhé straně Záhady s. r. o. v batmanovských oblecích je zvláštní. Každopádně je to velmi netradiční spojení a film celkově. ()

JohnnyD

Nie každý deň sa vracia jeden z najlepších seriálov všetkých čias. Obzvlášť nie po takom dokonalom konci, aký mal Batman: The Brave and the Bold. A comeback je to fenomenálny! Je tu opäť kopec skvelých gagov, meta-meta vtipov, šialených postáv (Detective Chimp!!!) a pravdaže nikdy nikde nebol Batman väčší frajer ako v The Brave and the Bold! Navyše Scooby-Doo a jeho gang úplne zapadol do tohto šialeného farebného sveta. ()

iXtr3m3

Opäť som zaspal ako pri sledovaní predchádzajúceho animáku Scoo-Doo a to som jednak fanúšik komixov a hlavne DC a jednak som videl aj hrané filmy Scooby-Doo a aj väčšie animáky, ale toto je jednoducho fakt len pre deti a úplne mimo mňa. Dávam tri hviezdy len kvôli dcére, ktorá sa dokonca pýtala, koľko ešte takýchto filmov je, že sa jej páčia, tak neviem neviem. ()