Policajný dôstojník Downe (Kim Coates) pôsobí v Los Angeles. Jeho jediným cieľom je očistiť mesto od zločinu aj keby ho to malo stáť život. Doslova. Downe totiž nie je obyčajným smrteľníkom, pretože je mŕtvy už niekoľko desaťročí. Svojim nekompromisným postojom si za roky narobil množstvo nepriateľov. Jedného dňa si členovia zločineckej organizácie Fortune 500 povolajú najobávanejšieho zabijaka a jeho ninjov, aby ich raz a navždy zbavil problému menom Downe. (beso74)

Morholt

Pokud je na scéně Coates masakrující v metalových rytmech na kaši vše, co mu přijde pod ruku, je to zábava. Bizarní a ulítlá. U scének z kláštera jsem si chrochtal. Jakmile se ale Crahan začne věnovat mladému idelaistickému policajtovi, je to k uzoufání nudné a je bolestně znát, že dialogy režisér v ruce nemá. Škoda. Potenciál byl větší. 50% ()

Corpsegrinder

Je to často velice blbý a občas se to snaží bejt až moc cool, i tak se pravděpodobně nebudete nudit a film uteče což je velký plus. Zásadní chybou je postava zelenáče která titulního hrdinu často upozaďuje, což by nevadilo, kdyby to ovšem nebyla ta nejnezajímavější postava ve filmu. Dialogový scény jsou těžce nezvládnutý takže tady jde vážně spíš jen o akci, která neni nijak extra přehledná, ale najde se pár slušnejch gore efektů, takže fanoušci hororů si asi přijdou na svý. Hudba zvolená celkem dobře. Prospělo by tomu kdyby se to trochu vrátilo v čase a místo modernějšího pojetí to zabrousilo spíš do VHSkovýho období kde tahle přestřelená šílenost mohla kdysi fungovat. ()

Lacike

Taka extremne blazniva verzia Robocopa s beckarom Kim Coatesom v hlavnej ulohe ako neznicitelnym zombie robocopom. Akcia je natocena kvalitne a obsahuje dost velku davku brutality, ktora ale nepôsobi nechutne ale zabavne. Skoda, ze to nie je rovnaka zabava aj mimo akciu, kedy film pôsobi iba divne a pre mna nudne. Strasne mi tam chybali vtipne hlasky. Aj pri kratkej stopazi sa film dost vliekol. Najviac ma srali zaporaci s maskami zvierat, ktori mi pripadali prilis WTF. Vysledkom je film, ktory je urceny pre ludi, ktorym Kick-Ass pripadal prilis normalny a krotky. Pre nich ma film sancu stat sa kultovym, ale pravdepodobne to nebude velka skupina ludi. Väcsine to bude pripadat iba divne. 4/10. ()

Wacoslav1

Ou shit tohle se hrubě nepovedlo. Neříkám, že jsem měl nějaká přehnaná očekávání to ne, doufal jsem jenom v zábavnou přímočarou trashovku s kvalitníma hláškama a pořádnou porcí kreativního násilí. Navíc Kim Coates byl především v 90 letech můj velký oblíbenec. Naprosto parádní týpek z luxusně zmrdským ksichtem parádní mimikou velkou hereckou všestraností a obrovskou hereckou radostí která sálala z každého jeho gesta a hlášky. Bohužel realita je taková, že od Silent Hillu už se v ničem povedeném neobjevil, ale i tak jsem doufal v aspoň obstojnou zábavu a výsledek? Bohužel jenom céčková verze Deadpoola kde se kvalitní hlášky dají spočítat na prstech ruky malomocnýho a brutálního násilí je tu sice ranec, ale celé je to takové sterilní nudné a nezajímavé není tu vůbec vidět, že by si to hlavní hrdina nějak užíval a jeho protivníci jsou úplně k smíchu. Máme tu hlavního super hrdinu kterýho nejde zabít, protože už je mrtvej a tak celej film vypadá tak, že různí gangsteři do něj jenom tupě střílejí a on je pak z prstem v nose vyřídí. Jak říkám Kima mám hodně rád, ale i jemu už táhne na 60 a tady byl takový unavený bez šťávy, bez zájmu prostě to nevytrhnul. No a jak jsem už napsal, tak všechny ty rádoby brutální masakry jsou strašně tupý bez pořádnýho nápadu nebo aspoň špetky originality. Jedinej kill kterej mi vykouzlil úsměv na tváři je ten kdy jeden ze záporáků do Kima zapíchne meč, ten ho bleskurychle vytáhne a setne padouchovi hlavu a to je teda kurevsky málo. Jinak je to celý hrozně na efekt snaží se to bejt strašně vtipný, strašně šokující a těžce cool, přitom to nemá co nabídnout.15% ()

SaNcHeZ_cz

Over the top od začátku až do konce. Tahle komiksová adaptace si jede za svým a byť je ve svém jádru hloupá a hodně naivní, jako osobité videobéčko ale funguje docela slušně, hlavně ta hodina a půl uteče docela rychle. Shawn Crahan se ve svém debutu sice snaží ale čekejte vážně spíše fanouškovskou službu a trochu lepší amatérský film, spíše než cokoliv zásadního, v jakémkoliv ohledu. ()