moviefreak

Štýlová animácia, neskutočne cool soundtrack, skvelý hlavný hrdina a k tomu fantastický hlavný zlolotor, ktorý dostane z nášho hera to najlepšie čo v ňom je! K tomu zaujímavý hi-tech box s kybernetickými vylepšeniami a súbojmi, v ktorých ide často krát nielen o zdravie ale aj život megalo boxeristov. Jedno z určite MUST SEE ANIME!!! ()

Jeoffrey

"Rocky z chatrče - the animation" je docela přitažlivý seriál. Sice je to klasický příběh o cestě na vrchol, který se ve sportovních anime nikdy neomrzí a i některé zápletky jsou dost předvídatelné, ale takovéto provedení je i v dnešní době dost příjemná podívaná. Styl animace je pro mě osobně hodně záživný, je to lehce old school a vše je tak pěkné, detailní, prokreslené a ty boxerské souboje jsou prostě skvělé - po stránce akce jsem si Megalo Box užíval asi jako nic jiného v této sezóně. Má to zajímavé charaktery, opět to ve mě probouzí víru v magickou sílu afra, kterou myslím poprvé zažehl Luffy z One Piece a má to i chlapce, co rozjíždí vcelku slušný hip-hop, alespoň myslím, že to byl hip-hop, těmto hudebním stylům moc nerozumím a stejně jako třeba techno, nebo rap mě to většinou míjí, ale sakra sem se tahle hudba hodí! Potěšil i samotný závěr, poměrně dobré použití bajky o žábě a štírovi, kterou už jsem ale párkrát slyšel, Yuriho rozhodnutí o férovém souboji a nebo i to, že zbytečně neždímali samotné rozuzlení finálního souboje, zkrátka na přehnaně dramatické oslavy ve stylu Rockyho nedojde. Za mě spokojenost. 7/10 ()