John a Rip sa chcú pomstiť. Monica zvažuje dôsledky situácie, v ktorej sa nachádza. (SkyShowtime)

LachtanShows

Možná jsem něco nepostřehl, možná neumím tak zdařile číst mezi řádky, ale nějak mi stále nedochází, co chudák Jaimie všem provedl, že do něj všichni jedou jako do nejhoršího člověka na planetě. Jako by ve vzduchu nevisely mnohem větší hrozby. Rip Wheeler na hrad každým dílem víc a víc! ()

Kaka

Beckovi jsou vykresleni brilantně a dělají zbytku ansámblu více než důstojné soupeře. Zajímavá schůzka třech hlavních hráčů a jinak začíná vyšetřování a je relativní klid po náročné sedmičce. Beth už nikdy nebude jako dřív, to je jisté. ()

castor

Na ranči se uskuteční zajímavé setkání tří stran, k Duttonovi přijedou Jenkins a Rainwater. A pokusí se společně vymyslet, co s novým nepřítelem. Cesta je opět poměrně „prostá“. Jimmyho dluh je splacený – absolutně nevzrušivě, ale uvidíme. O tom, jak rodinný podnik rozvrací rodinné vztahy, se netřeba bavit. Nadále mám ovšem problém s motivacemi „nahoru, dolů“ v případě Beth. Směrem k Ripovi, Jamiemu i k vlastnímu otci… ()

• V závěrečné scéně této epizody mají bratři Beckovi na stole rozložené fotografie členů Duttonovy rodiny, včetně dat jejich narození. U většiny z nich se toto datum přesně shoduje s herci, kteří je hrají. (Crust)