Vyšetrovanie sa zameriava na Ripa. Jamie urobí smelé rozhodnutie o svojej budúcnosti. (SkyShowtime)

Kaka

Rip a jeho minulost jsou hlavní doména této série. Jeho postava se zdá velmi dobře napsaná a svérázně zahraná. Je zajímavé sledovat i Beth, jejíž manévry působí věrohodně a realisticky v rámci mezí, což je příjemná změna oproti většině ostatních. Aby toho všeho nebylo málo, syn s otcem mají menší rozprávku. Veškerá práce s postavami je na jedničku, jen těch nehod a zabíjení je v kontextu s naturelem celého seriálu docela dost, možná až moc. ()

micle21

Samozřejmě, že musí spadnout z koně zrovna na tyč ostnatého drátu. Laciný střih a je to. Pořád skvělá žánrovka, jenom mě ty nehody a zabíjení už trošku vytrhávají z atmosféry. ()

Nach

Trend z louže do bláta pokračuje a postavy stojí díky své propracovanosti tak pevně a přesto vratce, že se plně sžívám s příběhem i se bojím o jejich život či vývoj. A to je to nejpodstatnější co činí toto seriálové dílo pětihvězdičkové. Doufám, že postavy se již odrazí ode dna z toho kvanta smůly co mají. Je to jako Wind River, ale daleko depresivnější. Zlepšení jejich situace je nicméně v nedohlednu. I tak ale velký palec nahoru za kvality a logiku. Chrochtám blahem. 90% ()

castor

Z bláta do louže. A ještě do větší kaluže. Rip je bourák a Kayceho už Monica nebude prosit, aby zůstal. John udělá zásadní rozhodnutí směrem k Jamieho kariéře. „Co jsi udělal pro mě, kromě toho, že jsi mi pomohl vybudovat impérium, které zdědíš?“ Nedávat rodinu na první místo se nevyplácí. Z počátku série se zdálo, že charakterů bude na můj vkus možná až moc, ale je docela fajn sledovat, jak se odrážejí ode dna a za čas zase padají na hubu. Co se může pokazit, to se pokazí. A co baví, to je vedle herců celkový feeling. ()