Keď sa kmeňová polícia zameria na Kayceho, Jamie využije svoje právnické znalosti. (SkyShowtime)

Nach

Nejde k těm postavám nemít vztah. A ten vztah je natolik kvalitní a pevný, že si mě ta stopáž udrží a nenudí. A to je největší síla tohoto seriálu. Kde kdo může říci, že se tu toho moc neděje, jenže opak je pravdou. Děje se tu toho dost. A nejvíce se toho děje na poli lidských duší a jejich vnitřních motivací a vztahů. V tom je Taylor Sheridan tak silný a proto jsou jeho filmy tak dobře hodnocené. 80% ()

Kaka

Další herecký koncert Kelly Reilly. Už dlouho jsem neviděl tak brilantně zahrané psychické trápení, ale Beth to věříte v každém gestu. Nejlepší scéna je ta s výslechem, zcela pochopitelně. ()

castor

Co je správné a co je zákon nejsou vždy stejné věci. Kayce (kterého chce John i s vnukem zpět na ranči) má tím pádem problém, protože to, že narazil na bílou dodávku, mělo dohru. Brácha Jamie ale přijde s elegantním řešením. Scéna se sourozenci v autě silná, protože „se jí dívala do očí a neviděla náznak lásky v jejím srdci.“ Znamení kovbojů (Y) dělají jenom těm, co dostali druhou šanci. „Dokážou“ tím, že se jim dá věřit. Důraz na prostředí a vykreslení postav! V nich toho moc dobrého opravdu není. ()

• V epizodě si zahrál roli obchodníka s koňmi samotný tvůrce, scenárista a režisér Taylor Sheridan. (Punisher)