Jde o hororovou antologii, která v sobě skrývá pět povídek. Každá z povídek začíná v kině poté, co divák usedne do sedačky. Promítač smrti (Mickey Rourke) pouští příběh, ve kterém hraje samotný divák. A to určitě nevěstí nic dobrého. (pornogrind)

Flopik

Tak ja som milo prekvapený väčšinou keď ide o poviedkový horor tak väčšina je zlá, ale tuto boli všetky dobré.Prvý slasher s troška scifi výborný, aj som sa zasmial u mňa za 4*. Druhý, plastická operácia ma tiež bavil celkom hnusný koniec tak isto za 4*. Čo sa tretieho týka tak posadnutie a vymietanie troška inak vôbec nebolo zlé za mňa za 3*. Čo sa týka ďalšieho a ženy ktorá vidí hnusné tváre a všetko sa jej zdá "zničené" ma až tak nebavil ale masky dobré a zaujímavá pointa. No a posledný kde je malý chlapec v nemocnici naháňaní vrahom a pri tom vidí duchov mal niečo do seba a pre mňa 4*. Celkový príbeh ktorý sa týkal kina nič moc , ten bol skôr len taký malý doplnkový. Chválim masky v každej poviedke, tie boli skvelé ja som sa bavil u mňa za 4* a viac takýchto poviedkových. ()

Rathalos

Dalsia hororova zalezitost rozdelena na niekolko poviedok a musim povedat,ze som nadmieru spokojny,dve hodiny ubehli ako voda,co naznacuje,ze som sa kvalitne zabavil a ak by som mal hodnotit,ktora poviedka sa mi pacila najviac,tak by to bola prva...:-) ()

Raziel_cz

Na tuhle antologii jsem se hrozně těšil... a měsíc po zhlédnutí bohužel musím říct, že jsem si musel vzít na pomoc Wikipedii, abych si vůbec vybavil, o čem jednotlivé povídky byly. Že to bylo lacinější je v pohodě, ale hodně mě frustrovalo tempo a nelogičnosti, uširvoucí dialogy a mizerné (a často předvídatelné) pointy. Vlastně asi jediná část, která se mí víc líbila, byla Sladova silenthillovská This Way to Egress. The Thing in the Woods a Mashit mohly být zábavnými splattery, ale přišlo mi, že to v průběhu tak nějak vzdaly, Mirare má sice své momenty, ale je to naprosto neobjevná klasika, a želbůh zrovna závěrečné Garrisovo Dead je trpí všemi problémy, které jsem vypsal, dohromady. A ani framing-device s Rourkem nefunguje tak, jak asi mělo. Je to škoda, ale tohle za nástupce Masters of Horror prostě považovat nemůžu. ()

Vabr

Nápad omáčky je dobrej, akorát musíte ignorovat fakt, proč vůbec chodí do toho kina. Jsem rád, že jsou ty úseky krátký, ale ten konec je špatnej. Měli ho změnit. 1. povídka - 4 hvězdy Vypadá to jako normální (možná hloupej) slasher, kterej ale o dost vylepší vysvětlení, proč vrah zabíjí. Holka je v pohodě postava, její přítel je docela hňup (nože), vrah v pohodě, policista blb, čerňoch taky trochu blb. Je to i dost gore. Hodně povedené a v hlavě mi to zůstalo nejdéle ze všech povídek. 2. povídka - 4 hvězdy Vypadá to kamerově i herecky jako normální americký film, což je, co říct. Nápad je hodně dobrý a ta atmosféra je velice znepokojivá. Je to i hnusný. Akorát to třetí prso mi lehce nedává smysl. Kde ho jako schrastila? Jakožto zdejší nejzkušenější plastický chirurg odhaduji, že přítelova matka měla nějaké nedostatky (možná právě to oné třetí prso), které byly vylepšeny právě pomocí plastické operace, kterou jakožto já nejzkušenější plastický chirurg provozuji a následně byli nedostatky naoperovány oné ženě, jež si myslela, že bude krásná. Dle mého názoru je toto nejpravděpodobnější hypotéza. BOŽE, CO TO TU PÍŠU ZA SRAČKY?! NEJSEM ZASRANÝ PSYCHOR! 3. povídka - 3 hvězdy Kněz - zní to už teď jako totální sračka, ale není tomu tak. Je to průměrné. Je to i gore. Bohužel takové od pohledu horší. 4. povídka - 3 hvězdy Moc nechápu ze začátku, o co tu jde, ale pak to asi zjistím. Tady to ani nemá nějakej děj, ale i tak se mi to líbí - když film skončí a ona něco udělá. Omluvte mé divné psaní, nechci spoilerovat. 5. povídka - 3 hvězdy Začátek je takový překvapující. Postava je mi docela nesympatická. Nejsem rasista. Když je v nemocnici, je ihned jasný, co se stalo s rodiči. Nechápu, že ten kluk to neví. Jeho nová kámoška je v pohodě. Příběh se lehce táhne a to, co se v něm děje, mě ani nezajímá. Konec je jasný. Je zde i gore. POŘADÍ POVÍDEK: 2, 1, 4, 5, 3 VYHODNOCENÍ: JSEM DOST PŘEKVAPENEJ, ŽE TO MÁ 2 HODINY!!! ()

ANTYCHRYST

Celkem vydařené povídky.. Gore dobrý :) je vidět.. že se někdo dostatečně uchylnej pěkně vyřádil.. :) scénka v kostele.. kde ten kněz rube děti hlava nehlava.. a to doslovně :) :) je hodně cool :) 60% já se vesměs bavil dobře :) a jako bonus stařičký Rourke jako průvodce celým filmem :) ()

Mr.Ward

No, hodně (pod)průměrná podívaná, taková filmová verze Creepshow. Druhá povídka je ovšem fakt top a zvedá celej film o level víš. Už jen na ni se klidně podivejte. Jednotlivé hodnocení: / 1. (40%) / 2. (90%) / 3. (10%) / 4. (60%) / 5. (60%) / ()

PeterFLJilek

This Way to Egress bola jediná poviedka (predposledná čiernobiela časť), ktorá by si zaslúžila štyri hviezdičky a samostatný film, keďže z celej antológie sa vymyká psychologicky náročnejšou témou i kvalitnejším spracovaním. Škoda, že bola najkratšia. ()

WeeLass

Hidden gem mezi hororovými antologiemi. Každá povídka měla něco do sebe, občas mi to připomínalo Black Mirror. Herci a efekty taky super, byl jsem velice příjemně překvapen. ()

jarmil8

Nejpoutavější je cronenbergovsky laděná čtvrtá povídka, která jako by sem ani nepatřila. Jinak je to předvídatelné, zdlouhavé a nudné. ()

vinducha

Popravdě je to spíš na hvězdy 3 . ALE jelikož to celkově má spíš vzestupnou tendenci zaokrouhlím nahoru . Seřazeno od nejlepšího kusu po nejslabší - 4 , 5 , 1 , 3 , 2 . Kupodivu můj nejneoblíbenější černobílý formát zde s přehledem nejlepší. ()

Malý obchod hrůz čeká návrat

Malý obchod hrůz čeká návrat

16.03.2024

Pokud si občas říkáte, že masožravé rostliny nemají na velkém plátně dostatek reprezentace, možná se to brzy změní. Podle informací serveru Deadline je totiž v přípravách nová verze klasické… (viac)