Roy Pulver (Frank Grillo), vyslúžilý príslušník Delta Force, uviazol v časovej slučke a vďaka mnohým predchádzajúcim slučkám smrti sa naučil prežiť deň. Každý deň sa zobudí o siedmej ráno, vyhne sa atentátnikovi vo svojom byte a útoku strelca vo vrtuľníku, potom unikne zo svojho bytu skôr, ako vybuchne. Počas dopoludnia sa mu podarí uniknúť mnohým vrahom, ale zistí, že nie je schopný prísť na to, ako prežiť útok atentátnika o 12:47. Znova sa prebudí vo svojom byte, na ktorý zaútočil atentátnik o 7:00 ráno. Deň pred tým, ako Roy vstúpil do slučky, ho jeho manželka Jemma (Naomi Watts), s ktorou už dlho nežije, požiada, aby ju navštívil v práci. Pracuje v spoločnosti Dynow Labs, ktorá vyrába zbraňové systémy. Chce, aby tam Roy absolvoval pracovný pohovor. Obaja sa dostanú do sporu kvôli Joeovi (Rio Grillo), ich synovi, ktorého Jemma presvedčila, že Roy je len rodinný priateľ. Keď šéf spoločnosti, plukovník Clive Ventor (Mel Gibson), objaví Roya v Jemminom laboratóriu, ako pracuje na prísne tajnom projekte, nechá ho vyviesť von, ale Jemme sa podarí získať vzorku Royových vlasov. V jednej z opakujúcich sa slučiek sa Roy pokúša zavolať Jemme, ale namiesto toho sa rozpráva s Ventorom, ktorý mu povie, že Jemma deň predtým zomrela pri nehode v laboratóriu. Roy je zdrvený, ale neverí, že by jeho žena mala nehodu... (TV Markíza)

blazma

Časových smyček už mám po krk. Pořád to vypadá stejně, nemůže to prostě ničím překvapit. Narovinu to možná není až tak špatný, herci na takový snímek docela dost fajn, ale prostě mega neoriginální a ohrané téma spojené s časovou smyčkou mě prostě nebere a je to nudáááááá. ()

husak_k

Film ze scénářem, který asi psalo pětileté retardované dítě, špatným CGI, špatnými akčními scénami a oplzlým Frankem Grillem v hlavní roli. Nevím na co místní hodnotící koukali, když má film momentálně 73%, ale budu doufat, že je to jen chyba databáze. Za srovnání s Edge of Tomorrow dostaneš ode mě kopačku na ksicht. Chápu, že lidi mají rozdílný názor ohledně některých filmů, ale tohle je fakt totální shit, který nemohl bavit nikoho s mozkem. ()

DonBraso

Joe co ten konec?Jestli tohle měla být ochutnávka na dvojku,která asi nelze natočit,ale v Hollywoodu neříkej nikdy,že nic nejde.To je bohužel vskutku docela kaňka na tomto filmovém projektu,který chutná a hodně.Frank Grillo je řízek a ten chlap i kdyby hrál v pornu,tak to odehraje pořád stejně.Zde měl film celý pro sebe a to bylo ončo. Rozjímat se,že časové smyčky už nějaký ten filmek mají je samozřejmě všem známé.Někteří zde píší,že už jich je tisíce.Inu je vidět,že tu píšou stále zajímavější kusy,který mají za sebou filmy,který nejspíš ani nejsou po první klapce,ale budiž.Musel jsem si osobně udělat lepší pokoukání,protože po filmu Fatman,kde hrál taky Mel,jsem měl i víc šedin,než má on.No ruku na srdce,je tu do počtu,ale to bohatě stačí.Vlastně je tu vše tak akorát,hlavní je Grillo a jeho umírání a změnění toku času na x krát.Sem tam nějaký joke,ale nic velkého.Prostě se pousmějete a zas pádíte na začátek.Bolístka je,že občas nedojde ani k nějaké změně a přesně jako ve hrách to může začít nudit.Prostě zase musím koukat jak hodí smyk autem ve stejným záběru?Inu hele jo.Prostě tohle divák snese a nádech to má parádní.Kdo je už naštvanej z časových smyček,tak nechápu proč si to vůbec pouští.Ne fakt to nebude jiný a hlavně to fakt není Tom Cruise bro.Šlo to udělat určitě v ještě lepším měřítku,ale katana..pardón meč na kill jasně vyhrává.Opět by se našlo,proč padouchové kromě fakt mistr Guan-Yin nemají svoje zakončení jako ve hrách.Trochu takový Mortal Kombat by se leckomu mohlo osvěžit v hlavě.Je to nářez,který s mála vytěžil asi nejvíc co šlo.Za Grilla 85% ()

xxmurphyxx

Film hodný pretáčania niektorých pasáží do zblbnutia, či už ako motivácia do činkárne, tréning boxu alebo jednoducho preto, že to pôsobí kurevsky štýlovo a na nič viac ako zábavné akciou nabité testosterónové béčko sa to nehrá. Príbeh je taký zložitý asi ako vo väčšine hier z 90tych rokov, čo ale vôbec nie je na škodu a pripomenul mi a to najme svojím koncom starú pecku z prvého playstationu Dino Crisis 2, čo je jedna z mojich srdcoviek. Ono s hrami má tento film viac spoločného ako len názov či jednoduchší príbeh s plochými charaktermi, kde je každý buď dobrý alebo zlý a karty sú vyložené na stole už od začiatku a diváka tak nemá čím zaskočiť. Konkrétne dve scény z herne, ktoré sa musia každému hráčovi a najme tomu so starším rokom výroby či láskou k retro videohrám páčiť. Keď k tomu prirátam našľapané akčné pasáže, veľmi dobre zvolenú hudbu a kvalitný kasting, hodnotením nemôžem ísť nižšie ako pod tri. No a k tomu dvaja alfa samci, dve Géčka. Grillo, nabušený a do kvality zošľahaný sekáč pri pohľade na ktorého som na chvíľu aj ja zapochyboval o svojej orientácii a Gibson s jeho výzorom trhača asfaltu. Potešila aj Naomi Watts či Michelle Yeoh, obe stále rovnaké kočky. No a nakoniec sa ešte raz zastavím pri Grillovi, na ktorom som si okrem jeho brutálnej formy všimol, ešte jednu vec. A to ako moc si ten film užíval. Táto rola mu naozaj sekla a bavila a bolo to naozaj vidieť. Vzhľadom na koniec dúfam v pokračovanie. Tento film si ho naozaj zaslúži. ()

Mamutol

Několikrát omleté téma časové smyčky je tady podáno zábavnou a někdy i vtipnou formou. Nenudilo, rychle to odsejpalo a je jen škoda toho nedodělaného závěru. Pochybuji, že bude pokračování. ()

White-Man

Osobně mám tenhle žánr filmů, à la Na hromnice o den více, velmi rád. A u tohohle snímku jsem se bavil znamenitě a vůbec mi ani nevadily slabší filmové efekty, u kterých je znát, že na ně v rozpočtu už moc místa nezbylo. ()

johnsnow

Je síce pravda, že z počiatku to je celkom zábavné, zaujímavé a funny ale čím ďalej to ide tak je to slabšie, síce občas sa nájde lepší moment ale ako celok nič extrémne. Herecké obsadenie je fajn, najmä Grillo a Gibson sú skvelý ale všetci sa dajú okrem tej Číňanky šalenej, tá ma neskutočne srala. Príbeh ako hovorím najprv fajn, potom slabší ale v závere Carnahan urobil niečo čo si málokto dnes dovolí, respektíve na to má gule, duplom v akčnom žánri. No ale najväčším sklamaným je akcia, pretože má jediné dve skvelé pasáže, tou prvou je úplne prvé(nie však poradovo ale v rámci filmu) prebudenie a súboj s prvým zabijakom kde ešte aj komentuje Grillo dianie a záverečná pasáž keď sa dostáva k svojej ex cez ochranku budovy. Zvyšok akcie o ničom. Jedno pozretie ale rozhodne stojí zato. ()

JasonV

Časová sľučka pripomínajúca videohru, alebo videohra pripomínajúca časovú sľučku? Vlastne tá hlavná dejová línia vôbec nedáva zmysel a snaha byť akousi akčnejšou verziou Zdrojového kódu tak vychádza úplne do stratena, aj napriek tomu to ako akčná a v niektorých momentoch aj napínavá jednohubka celkom funguje. ()

vodkasesemte

Strong, confident version of you. You look so handsome with the mask on. Guan Yin means Goddess of Mercy. I think she digs irony. I m all about challenge. To push myself out of my comfort zone. Its the only ways to grow, really. Dont read and drive, moron. We do mostly retro 80s based side scrollers. We are purists. Dedicated to video games golden age. Analog or death. 8-bit is the shit. How old are you? Life creeps up. I m childless by choice. Getting killed with a sword hurts worse than a gunshot. Žijeme v teplý době. Shit is about to get steel. Fucking liberals. Before we lunched her little Hail Mary, did she bother to mention that the Spindle reaction, if maintained too long, could destroy the entire planet? The Spindle gives us the power of God to re-create our whole world, minus the tragedy. Shut up with this bullshit speech. We live and we learn from it. And there it is. The end of the world. Why not? Mines already over. Já nemám ani syna. I can feel it. Not just death, but being unravelled. Every part of me splits and splits again, along with everything else. Why do you like this game so much? Well, theres a lot of ppl that chase you and you get to kill them. Lepší než 007. Akční scény natočený líp než v posledním Bondovi. Strong, confident version of you. ()

wowylgu313

Uuuuž to tady bylo mockrát. Kopírování něčeho dobrého je složité. Tady se to povedlo tak na půl. Začátek byl boží, donutil mě se opravdu koukat. No jenže pak to začalo opadat. A konec už byl spíše jakože wtf???  Časté scény kde byl abnormálně moc vidět "počítač" nebyl koukatelný vůbec. Průměr a tím to uzavřu. ()

ibex

Já vlastně nemám, co bych tomu vytknul. Jeden z mála filmů, který si je vědom všech Hollywoodských klišé umí pracovat. Ani chvilku jsem se nenudil. ()

Skokan

Prapodivný název, který neznačí nic dobrého, skrývá překvapivě výborně šlapající akční jednohubku s jediným opakujícím se dnem. Hlavní hrdina má charisma na rozdávání a hlášek taky. Film má hodinu čtyřicet i s titulkama, ale pocit z toho je, že je mnohem delší a to v tom dobrém smyslu. Nízký rozpočet se projevil jen v do očích bijících digitálních tricích, ale vůbec vám to nebude vadit. ()

Lubos_Hurych

Jasně, je to možná prostě "další časová smyčka", ale která mě každou minutou zatraceně bavila a nepřestávala překvapovat různými blbůstkami a občas nějakým tím zvratem. Asi bych jen čekal trochu jiný (rozuměj ne takto otevřený) závěr, takto si to tvůrci možná až moc zjednodušili, ale já jim to nemám za zlé. Jinak na filmu nevidím žádnou zásadní chybu a tak nemůžu jinak než  ► 90% ◆ 9/10 ◆ 5* ◄ ()

Hopeman

Teda na hraně zítřkových hromnic ...todle je prostě Paráda co pobaví i podruhé i potřetí....Damn! Díky Joe and crew...a za ty hlášky prostě plnej počet! ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (viac)